Otřásly staré časy: Brad Pitt a Jennifer Aniston se znovu stali párem

Zatím pouze ve filmu…

Tajné touhy fanoušků jednoho z nejvíce zmiňovaného párů roku 2000 – Brad Pitta a Jennifer Aniston se naplnily. Bývalí manželé se nečekaně pro všechny, rozhodli otřást staré časy a nakonec se vzdát stoupajícím romantickým pocitům. Je pravda, že zatím pouze na obrazovce.

 

Zdroj: Viva.ua

Zdroj: Marieclaire.com

 

 

V té době ani nesnil o tom, že bude mít v rukou Oscara, a ona nebyla známá jako hvězda kultovního televizního seriálu Přátelé. Celý svět ale hovořil o jejich vztahu a zdá se, že jen verní fanoušci si budou pamatovat milionovou svatbu v Malibu, vtipné sliby, vzájemné pohledy Brad Pitta a Jennifer Aniston na červeném koberci a rozloučení po vydání akčního filmu „Mr. and Mrs. Smith“

 

Zdroj: Hellomagazine.com

 

Herci začali chodit v roce 1998, no poznali se už několik let předtím. Hvězdná romantika rychle nabírala na obrátkách a v červenci 2000, s tehdy již slušnou armádou fanoušků, skončila svatba. Přesně o 5 let později, když se Pitt začal zajímat o vztah s Angelinou Jolie, pár požádal o rozvod. Na scéně se herci setkali pouze jednou – v jedné z epizod kultovní série „Přátelé“.

 

Zdroj: Viva.ua

 

Téměř o 20 let později se Pitt a Aniston sešli na scéně a připojili se ke scénáři komedie z roku 1982 „Easy Times at Ridgemont High“. Charitativní iniciativa donutila pár, aby se odvážili k takovému kroku, protože finanční prostředky z projekce filmu by měly jít do boje proti COVID-19.

 

Zdroj: Viva.ua

 

Zdroj: Marieclaire.com

 

Pitt ani Aniston až do premiéry nevěděli, jaké role budou muset hrát. Jak překvapilo publikum, když slyšeli, že Brad čte slova postavy Brada Hamiltona, který má sexuální fantazie o Lindě Barnettové, role kterej šla ironicky k Jennifer.

 

Zdroj: Elle.com

 

Je vtipné, že na původní kazetě musela dívka sundat plavky a zůstat nahoře bez. Ve stejném vysílání, které se konalo v Zoom, si Aniston oblékla plavky přímo přes tričko, což pobavilo publikum. Pitt naproti tomu četl text, zatímco nosil dětský pirátský klobouk, přičemž si zachoval zcela soustředěný pohled.

 

Zdroj: Dailyrecord.com

 

Share