Partnerky hokejisty Jaromíra Jágra (48): Sportovec se pochlubil hezkou přítelkyní

Známý hokejista Jaromír Jágr (48) se na sociálních sítích oficiálně ukázal svou novou přítelkyni, hezkou Dominiku Branišovou. Jágr za sebou hodně vztahů, které se mu nepodařili a tak veřejnost ma dotaz, jestli mu s modelkou bude to dlouho trvat. Na založení rodiny určitě svůj věk, tak možná mu to teď dopadne dobře.

Zdroj: sport.tn.nova.cz

Hokejista prozatím nenašel tu pravou paní, a také zatím si nestihl založit rodinku.

Zdroj: prozeny.cz

Jarda ve skutečnosti zatím není žádný stařec, ale je na čase si začít přemýšlet o svatbě a zařízení rodiny.

Zdroj: prozeny.cz

Společnost si ale musí nějakou dobu vyčkat, aby dozvědět jestli ta zajistá žena je jeho nová dívka Dominika Branišová.

Zdroj: prozeny.cz

První láskou Jaromíra byla modelka Iva Kubelková (43), se kterou se seznámil v roce 1996 v průběhu jejího vystoupení v soutěži Miss ČR.

Zdroj: prozeny.cz

Partnerství jim konalo necelých 2 roky. Iva se v současné době pěknou dcerku Natálií, která chce se stát po matce modelkou. Po kratší době se Jarda začal chodit splu s moderátorkou sportovních novin Nikol Lenertovou. S ale se scházel několik měsíců a pak se od sebe odešli.

Zdroj: prozeny.cz

Po Lenertové znovu potkal modelku, a to Andreu Verešovou (40), milostný vztah jim trval v celku 6 let a vztah se považoval za spolehlivý. Ale ani modelka Verešová nebyla jeho osudovou.

Zdroj: prozeny.cz

Krátší úlet hokejista Jágr rovněž s moderátorkou Lucií Borhyovou (42), i ta se po vztahu zakotvila a syna a dceru. Jeho vztah pal se začal s Innou Puhajkovou (34), pár si užil vztahu 6 let.

Zdroj: prozeny.cz

A i po si našel následující polovičku Veroniku Kopřivovou po 5. letech se jejich partnerství před dvěma lety skončilo.

Share