Premiéra filmu Ženská pomsta se blíží. Podívejte se na fotky krásných hereček

Tahle komedie zřejmě bude lákat tisíce mužů do kina. Tři hlavní hrdinky zahrají už zkušené Mahulena Bočanová, Jana Paulová a Eva Vejmělková.

Zdroj:blesk.cz

Roli barmanky získala modelka a bloggerka Dominika Myslicvová, která má přes čtvrt milionu sledovatelů na jedné ze svých sociálních sítí.

Režisér pozval i mladou rodačku z Ukrajiny modelku Olexandru Mykoliukovou. Na internetu se ji mnozí porovnávají s herečkou Angelinou Jolie.

V Praze kráska žije už několik let a studuje tu vysokou školu. Olexandra se přiznává, že Česko je pro ni už jako domov.

Zdroj:blesk.cz

„A ať si říká, kdo chce, co chce, i lidé jsou zde přátelští. Ale samozřejmě jim musíte dokázat, že nejste nějací nafoukanci bůhví odkud,“ uvedla modelka.

Ve filmu Ukrajinka zahraje sestřičku urologa, kterého zahraje Pavel Zedníček.

Zdroj:blesk.cz

A pokud se vám líbí zrzky, tak ve filmu nechybí krásná Tereza Pufferová, která zahraje roli milenky Roberta Jaškówa. Už v televizi se vyskytovala, kdy v roce 2017 se objevila v pořadu ČT Dobré ráno.

Ted už je absolventkou oboru herectví a momentálně hraje v divadle v Těšíně a v Ostravě. Jak uvedla samá Terka u filmu spolu s Robertem se hodně smáli a natáčení si opravdu užili.

Zdroj:blesk.cz

Sexy Slovenka Vlasta Mudríková v komedii zahraje sekretářku. Vlasta vystudovala Akademii múzických umění a je profesionální zpěvačkou. Na premiéru se tak můžeme těšit již od 9. září.

Share