Pes byl nalezen na lavičce s dojemnou poznámku: aby vysvětlit důvod svého jednání, osoba, která opustila domácího mazlíčka, nechala dopis

Nikdo nečekal, že to bude právě on, kdo nechá toho mazlíčka v parku na lavičce.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

22. listopadu na organizaci pro dobré životní podmínky zvířat v Mexiku zavolali s žádostí, aby odbornici vyzvedli psa, kterého lidé nalezli v parku na lavičce.

Byl zjevně opuštěn bývalým majitelem. Když tam dobrovolníci dorazili, zjistili, že zvíře bylo nervózní a velmi rozrušené.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Aby vysvětlil důvod svého jednání, osoba, která opustila domácího mazlíčka, nechala vedle psa poznámku, jejíž obsah byl velmi dojemný.

Po přečtení dopisu si zaměstnanci organizace rychle uvědomili, že tento zoufalý čin spáchalo dítě. V poznámce vysvětluje, že nechal na lavičce svého psa Maxe, aby mu poskytl lepší život, protože o mazlíčka v rodině nikdo nestaral.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Prosím, chci, abyste tomuto dobrému psovi věnovali pozornost a odvedli ho na své místo. Ponechat ho tady bylo těžké rozhodnutí, ale přijal jsem to, protože se psem moje rodina zacházela špatně a já jsem se na to už nemohl dívat.

Pokud čtete tento dopis a je to pro vás důležité, adoptujte si psa a postarejte se o něj. Pokud tak neučiníte, nechte poznámku na místě, aby si ji další osoba mohla přečíst a rozhodnout se.

Děkuji.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Nejdříve bylo nemožné se přiblížit k zvířeti, ale později se dobrovolníkům podařilo najít společný jazyk.

Max byl okamžitě odvezen do útulku. Nyní pes čeká na novou rodinu a právě teď se od dobrovolníků učí, že lidé mohou být laskaví a láskyplní.

PSALI JSME: „STYDÍM SE JÍT SE TEBOU POBLÍŽ“: CHLAP SE ROZEŠEL S DÍVKOU KVŮLI JEJÍ VÁZE. KDYŽ JI VIDĚL PO 6 MĚSÍCÍCH, S PLÁČEM POŽÁDAL O OBNOVENÍ VZTAHU

PŘIPOMÍNÁME: PSYCHOLOGICKÝ TEST: TO, CO UVIDÍTE NA OBRAZKU JAKO PRVNÍ, PŘINESE VÁM ZPRÁVU Z NEBE

Share