„Stydím se jít se tebou poblíž“: Chlap se rozešel s dívkou kvůli její váze. Když ji viděl po 6 měsících, s pláčem požádal o obnovení vztahu

Mnoho dívek nejsou spokojené se svou postavou. Chtějí být štíhlé, koupit si jakékoli oblečení, vypadat dobře.

Zdroj:nastroy.net

Zinnifli Ainnur (Indonésie) sdílela svůj příběh prostřednictvím sociálních sítí. Kvůli velké nadváze její přítel ji opustil. Kvůli tomu byla nešťastná, ale nyní zhubla a stala se velmi atraktivní.

„Velký vůz“

Ainnur se setkala se svým pánem při sbírání mandarinek. Všechno bylo v pořádku, dokud nezačala přibírat na váze. Poté, co přestala sledovat výživu, dívka rychle přibírala na vaze.

Jedla a pila neustále, bez omezení. Bez ohledu na to, jaká byla nálada: dobrá nebo špatná, jídlo bylo vždy po ruce.

Zdroj:nastroy.net

Dívka seděla na internetu až do pozdních hodin a hrála videohry. Jedla jakékoliv jídlo. Ainnur nikdy necvičila. Zpočátku byla postava poněkud baculatá, ale čas plynul. Obezita se změnila v těžkou obezitu. Hmotnost se postupně zvýšila na 102 kg.

Její přítel jí začal říkat „Velký vůz“. Mladí lidé se pohádali – přítel řekl Ainnur, že je tlustá, chamtivá a líná. Řekl, že nechce mít vedle sebe takovou dívku a odešel. Ainnur byla velmi rozrušená, zamkla se ve svém pokoji a několik dní nevycházela ven.

Radikální změny

S pomocí věrných přátel se dívce podařilo situaci zvládnout. Uvědomila si, že pláč je zbytečný, musí něco udělat. Ainnur se rozhodla změnit své tělo. Vytvořila plán výživy a cvičení, který jí měl pomoci zhubnout.

Zdroj:nastroy.net

Za pouhých šest měsíců se dokázala situaci změnit! Indonéská žena zhubla o 35 kg. Nyní vypadá nádherně a není to jen štíhlá postava. I tvář teď vypadají velmi elegantně.

Sladká pomsta

Poté, co se její přítel setkal se svou bývalou přítelkyní, byl prostě ohromen a fascinován. Znovu se zamiloval, prosil Zinnifli, aby mu odpustila, chtěl se znovu sejít. Ale ona rozhodně řekla ne.

Zdroj:nastroy.net

Ainnur tím nekončí. Pokračuje v tréninku v tělocvičně, aby její formy byly fit. Přátelé obdivují dívčí odhodlání. Opravdu se jim líbí její nový vzhled.

Zdroj:nastroy.net

Toto je inspirativní příklad pro ty, kteří ospravedlňují svou lenost genetikou nebo obtížnými životními okolnostmi. Pokud to bude opravdu chtit, každý se může dát dohromady, aby bylo jeho tělo zdravější a atraktivnější!

PSALI JSME: PSYCHOLOGICKÝ TEST: TO, CO UVIDÍTE NA OBRAZKU JAKO PRVNÍ, PŘINESE VÁM ZPRÁVU Z NEBE

PŘIPOMÍNÁME: MALÁČOVÁ CHCE STIHNOUT SCHVÁLIT DŮCHODOVOU REFORMU DO KONCE VOLEBNÍHO OBDOBÍ: PŘEPRAVILA TAKÉ TZV. VÝCHOVNÉ A DALŠÍ ZMĚNY

Share