Pes přetáhl paní do kanalizačního systému. To, co tam viděla, ohromilo každého

Sharman Kiwi, 63 letá důchodkyně, se brzy ráno vydala na procházku se svým psem Georgem. Ale z nějakého důvodu (a toto je první zázrak v tomto příběhu!) Sharman nešla tam, kde chodila se svým mazlíčkem.

Zdroj: ohlyad-dnya.pro

Byli na neznámé silnici, když najednou George opustil svou majitelku a běžel k betonové desce, která skrývala kanalizační jámu. Rozhodla se, že pes cítí kočku, žena volala George, ale neodpověděl. Sharman neměla jinou možnost než jít touto cestou.

Zdroj: ohlyad-dnya.pro

V tu chvíli uslyšela žena velmi tichý pláč! Stála na všech čtyřech a položila si ucho do sporáku, jasně slyšela, jak chudé dítě vzlyká dolů.

Žena si uvědomila, že sama o sobě nedokáže pohnout těžkou překážkou, spěchala na silnici – aby zastavila projíždět auty. „Pravděpodobně se mnoho řidičů rozhodlo, že mám 60 – házím se pod kola!“ Říká Sharman.

Nakonec se zastavilo auto. Corny Vilden byl také starý (60 let), ale spolu s Sharmen dokázali tlačit betonovou desku železným šrotem, který se našel v kufru auta.

Zdroj: ohlyad-dnya.pro

Stovky červených mravenců se plazily kolem, ale žádný se nedotkl dítěte. Kiwi nahlédla do jámy a téměř omdlela hrůzou – tam, pod zemí, téměř dva metry hluboko, leželo úplně nahé dítě!

Pak Corney rychle sestoupil do jámy. „Bylo to tak úzké, že jsem se nemohl ohnout,“ říká muž. „- Musel jsem se dostat na kolena, abych dosáhl dítěte. Jakmile jsem to udělal, cítil jsem, jak se na mě plazí mravenci! Bylo to děsivé – dítě leželo mezi celou kolonií červených mravenců, o kterých je známo, že je velmi bolestivě kousají…“

„Nevěděl jsem, jestli byla holčička zraněná, takže jsem jednal velmi opatrně a velmi pomalu,“ pokračuje. „Byla tak malá!“ Vzal jsem ji a požádal Sharman, aby zavolala sanitku. Nevím, kdo to mohl vytvořit, ale jsem velmi rád, že jsem pomohl zachránit tento nepatrný život… »

Brzy bude zdravá!

Zdroj: ohlyad-dnya.pro

Holčička byla vyšetřena v nemocnici. Byly nalezeny hypotermie a respirační problémy. Pupeční šňůra dítěte ještě nebyla přerušena! To znamená, že se dítě nenarodilo v porodnici … Další lékař dává velmi příznivé prognózy – dítě zjevně leželo ve sprše jen pár hodin a bylo zjištěno, že právě včas se nepotopí!

Policie již zahájila vyšetřování případu. Úřady naléhavě žádají matku z nedbalosti, aby činila pokání, a také žádá svědky, aby vypovídali. Navrhuje se, že zločinec pocházel z jiného města.

Kromě toho je naprosto jasné, že žena, která právě porodila, nebude schopna zvednout betonovou desku a dát dítě do jámy sama. Rozhodně jí někdo pomohl (nebo možná donutil?). V tomto případě hodně neznámých a podivných … Ale hlavní věcí je, že dítě je naživu!

Zdroj: ohlyad-dnya.pro

Dítě je nyní v nemocnici. Dostala krásné jarní jméno – April Grace (od měsíce dubna, kdy byla nalezena). Grace váží až 3 kg!

Zdroj: ohlyad-dnya.pro

Doufáme, že její matka změní názor a bude se cítit provinile. Možná bude mít v budoucnu šanci podílet se na výchově své dcery. A pokud ne, nechte vyšší síly poslat to nejlepší dítěti!

Zdroj: ohlyad-dnya.pro

Zdroj: ukr.media

Share