Pes se táhnul přes tyče klece, jen aby se dotkl člověka

Jakmile tento roztomilý pes v útulku vidí, že se k němu někdo blíží, protáhne čenich mezi kovovými tyčemi a natáhne tlapu k zaměstnancům.

Zdroj: mur.tv

Jediné, co on potřebuje, je lidská láska. Proto natahuje packu, aby nebyl tak osamělý. Zvíře je smutné, když zaměstnanci útulku musí odejít, aby dokončili úklid nebo jiné záležitosti.

Pejsek se jmenuje Speck. V alabamském psím útulku strávil téměř rok a půl a snil o tom, že si ho nějaký hodný člověk vezme domu. Na tváři měl jizvy, jako důkaz nelehkého pouličního života. Lide si myslí, že pejsek bude zuřit kvůli těžké minulosti, ale on zůstal důvěřivý a roztomilý…

Zdroj: mur.tv

Dokonce i když jsou vedle něj jiné psi nebo kočky, je zaměřen pouze na získání pozornosti od člověka. To ho zajímá nejvíc!

Specu je životně důležité pohlazení a teplo…

Minulý týden, když jeden ze zaměstnanců čistil voliéry, natočil video s hrdinou našeho příběhu a pak ho vložil do sítě. Za pár dní video získalo více než 90 000 zhlédnutí! Právě díky tomuto videu se o zvířeti dozvěděli skvělí lidé, kteří ho chtěli adoptovat.

Brzy bude Speck žít na farmě s rodinou muže jménem Mike a jeho dvěma psy! Zbývá jen maličkost – najít dopravu, aby pejska odvezli do jeho nového domova. Brzy se setká s majiteli, kteří ho budou milovat a starat se o něj.

Zdroj: mur.tv

Pracovníci útulku doufají, že se štěstí usmívá na další dvěma malým pejskům, kteří stále žíji ve voliérách. Ať mají štěstí stejně jako Speck!

Buď šťastný, chlapče! Teď budeš mít vždycky někoho, komu budeš moci podat tlapku 🙂

Posted by Desiray Miracle-Wilder on Thursday, April 2, 2020

Share