Pes se ukázal být tak chytrý, že se chová jako člověk, když majitelé nejsou doma

Pes jménem Nuomi z Číny se stal hvězdou na internetu poté, co sám otevřel kurýrovi dveře, vzal si balíček a zavřel je. Čin domácího mazlíčka je tak lidský, že lidé při pohledu na video s ním jsou si jisti: existuje reinkarnace.

Zvířata nejen dávají lidem oddanost a důvod k smíchu, ale mohou jim také pomoci v každodenním životě. To potvrzuje rodina z Číny, která v roce 2016 adoprovala německého ovčáka jménem Nuomi.

Podle majitelů byli překvapeni, jak chytrý pes se ukázal být. Zvíře rozumělo naprosto všemu.

Zdroj: youtube.com

Na konci září byli uživatelé internetu přesvědčeni o výjimečné inteligenci psa – poté, co se objevilo video s Nuomi.

Na záznamu, pořízeném skrytou kamerou, pes leží vedle malé dcery majitelů, která místo domácích úkolů sleduje televizi bez matky a otce.

Zdroj: youtube.com

Jakmile pes uslyší, že někdo se blíží ke dveřím, začíná hlasitě štěkat. Tak dívka má čas se vrátit do domácího úkolu, než se matka nebo otec dozví o její improvizované přestávce.

Otec dívky řekl, že kdyby se nepodíval na záznamy z kamery, nevěděl by, co jeho dcera dělá.

Majitelé mohou snadno nechat psa samotného, když nikdo není doma. Můžete uvidět, proč tak důvěřují psovi.

Zdroj: youtube.com

Ve videu leží pes na podlaze, ale když slyší zvonek, jde ke dveřím a otvírá je.

Vzal si balíček od kurýra dal ho na pohovku. Když uviděl, že muž neodchází, začal štěkat, přistoupil ke dveřím a zavřel je.

Zdroj: youtube.com

„Uviděl jsem, že dveře jsou otevřené a vešel jsem s balíkem. Teprve potom jsem si uvědomil, že mě tento pes dovnitř pustil. Byl jsem tak vyděšený, že jsem ho nepožádal o podpis,“ řekl později kurýr.

PSALI JSME: PES, KTERÝ VÍTA HOLČIČKU U ŠKOLNÍHO AUTOBUSU, DOBYL DIVÁKY ZDVOŘILOSTÍ

PŘIPOMÍNÁME: RODINA SI MYSLELA, ŽE PES PŘINESL ZE SKLÁDKY PYTLÍK S ODPADKY, ALE UKÁZALO SE, ŽE PES ZACHRÁNIL NOVOROZENOU HOLČIČKU

Share