Fenka šla k lidem poprosit jídlo: ona neměla čím krmit štěňata

Zpočátku zvíře se bálo přiblížit, ale pak si uvědomilo, že mu nebude ublíženo.

Zdroj: storyfox.ru

Jeden manželský pár jel do vesnice a všiml si malého psa na okraji silnice. Pár nemohl projít kolem, rozhodli se ho nakrmit. Však viděli zblízka, že fenka zřejmě nedávno porodila.

Zdroj: storyfox.ru

Zpočátku se zvíře bálo přiblížovat, ale pak si uvědomilo, že mu nebude ublíženo a povede manželský par za sebou. Nedaleko od silnice leželo pět malých štěňátek. Manžele nakrmili matku a rozhodli se ji vzít se sebou společně s štěňaty.

Zdroj: storyfox.ru

Zdroj: storyfox.ru

Když přivezli domů psí rodinu, všichni byli okamžitě vykoupeni. Fenka byla trochu vyčerpaná, ale na první pohled zcela zdravá. Je vidět, že se nedávno ocitla na tomto opuštěném místě. Po několika dnech normální výživy se dospělé zvíře výrazně přibrala na váze.

Zdroj: storyfox.ru

Zdroj: storyfox.ru

Když štěňátka začala jíst sama, manželé začali přemýšlet o tom, komu je dát. Tři drobky si ve městě pořídili dobří známí a dva odvezli do vesnice. Doufáme, že se o děti dobře postará, protože všechny majitele manželský pár zná osobně a jsou to dobří lidé. A fenku manžele se rozhodli nechat u sebe, protože se k ní během této doby silně připoutali.