Pes táhl majitele 5 kilometrů za lano, aby on nezamrzl

Věrnost psů je legendární. Jsou to nejoddanější ochránci a pomocníci člověka, což dokazují četné příběhy o záchraně lidí čtyřnohými hrdiny. Tento příběh je jedním z nich.

K incidentu došlo na jaře, kdy trochu roztál led na řece. Během tohoto období mnoho rybářů zanedbává bezpečnostní pravidla a hrdina tohoto příběhu není výjimkou.

Zdroj: mimimetr.me

Muž šel na ryby s velkým psem. Deset metrů od místa, kde vyvrtal díru, led téměř úplně roztál.

Navzdory tomu tam rybář vyložil své věci a připoutal se k sobě psa, aby nemohl utéct. Jako obvykle během zimního rybolovu muž pil alkohol, aby se zahřál.

Když se setmělo, rybář se rozhodl použít kapesní svítilnu. Najednou začal led kolem muže praskat a za pár sekund spadl do vody. Vypitý alkohol mu nedovolil střízlivě posoudit situaci.

Ilustrační foto. Zdroj: fishmanual.ru

Naštěstí pro něj byl k němu připoután pes dlouhým lanem, který ze všech sil začal vytáhnout majitele z vody. Zvířeti se podařilo zachránit rybáře.

Uvědomil si, že majitel se neprobírá k vědomí, a tak ho pes táhl přes pole do nejbližší vesnice. V té době nebyly žádné projíždějící vozy, jejichž řidiči jim mohli pomoci.

Ilustrační foto. Zdroj: 1zoom.ru

Poté, co dotáhl rybáře do prvních domů, pes začal hlasitě štěkat a volat o pomoc. Podařilo se mu upoutat pozornost místních obyvatel, kteří uviděli zraněného muže a okamžitě zavolali sanitku.

Takto věrný mazlíček zachránil život svého majitele!

PSALI JSME: MUŽ SKOČIL DO LEDOVÉ VODY, ABY ZACHRÁNIL PSA: JAK NAKONEC VŠE DOPADLO

PŘIPOMÍNÁME: RODINA SI MYSLELA, ŽE PES PŘINESL ZE SKLÁDKY PYTLÍK S ODPADKY, ALE UKÁZALO SE, ŽE PES ZACHRÁNIL NOVOROZENOU HOLČIČKU

Share