Pes začne tančit s radostí poté, co zjistil, že po čtyřech letech v útulku bude mít svůj domov

Většina lidí má ráda domácí psy, protože v těchto zvířatech, s jejich měkkou a načechranou srstí, je něco zvláštního, něco, co často nutí zamilovat se do nich jako blázen.

Pes / Zdroj: YouTube

V útulcích pro zvířata po celém světě jsou miliony psů, kteří čekají, až si pro ně přijdou noví majitelé. Pro mnohé z nich může takové čekání trvat několik let. To platí zejména pro stará a nemocná zvířata.

Pes / Zdroj: YouTube

Nemocné psy má jen malou šanci najít novou rodinu, protože se lidé bojí dát jim šanci. Přesně to se stalo desetiletému Dredlockovi. Přezdívku, (doslovně – „dredy“ nebo „zastrašující kudrlinky“) dostal právě kvůli svému neupravenému vzhledu.

Pes / Zdroj: YouTube

Chudák měl několik kožních onemocnění a dalších zdravotních problémů, které mu také nepřidávaly šanci najít nového majitele. Koneckonců, jen málo lidí je ochotno vzít si takového psa, s nímž pak budou problémy.

Pes / Zdroj: YouTube

Dredlockovi se vždycky líbilo, když ho hladí a hrají si s ním. Přes všechny své problémy, tento pes opravdu chtěl být milován. Navíc měl poměrně mírný a flegmatický charakter. To se o něm psalo se v příspěvku, který mu věnoval na facebooku Soi Dog Foundation. Možná to souvisí s tím, že musel strávit v útulku čtyři roky. Pro psa bez rodiny je to velmi dlouhá doba.

Pes / Zdroj: YouTube

Přišel však den, kdy se štěstí rozhodlo Dredlocka usmát a jeho osud se navždy změnil. Psovi se podařilo najít novou rodinu.

Pes / Zdroj: YouTube

Byl z toho tak nadšený, že začal skákat a radostně štěkat, a pak se dokonce pustil do tance pro pobavení všech diváků. Podle všeho je ten chudák opravdu rád, že se mu konečně podaří opustit útulek. Podívejte se na toto video sami – a nezapomeňte si připravit kapesníčky.

PSALI JSME: PES PŘINESL MAJITELŮM PYTEL NA ODPADKY, VE KTERÉM BYLA NOVOROZENÁ DÍVKA

PŘIPOMÍNÁME: VĚRNÝ PES ČEKAL 10 LET: KAŽDOU NOC TRÁVIL PŘÍMO U POMNÍKU, KDE JEHO PÁNÍČEK NAVŽDY ODPOČÍVAL

Share