Pes přinesl majitelům pytel na odpadky, ve kterém byla novorozená dívka

Bohužel v některých případech je rodičovský instinkt lépe vyvinut u zvířat než u lidí. Pokud lidé mohou opustit své dítě, pak o tom například pes ani nepomyslí.

Před několika lety zachránil thajský pes jménem Pui život novorozenému dítěti. Tenkrát potuloval po molu, ale jeho pozornost upoutal černý pytel na odpadky, který vydával podivné zvuky a pohyboval se. Pes zřejmě s nějakým instinktem pochopil, že je tam někdo, kdo potřebuje pomoc. Pui vzal balíček a táhl ho domů.

pes/Zdroj: laykni.com

Když ho pes umístil blízko prahu svého domu, začal výt. Zpočátku majitelé na toto chování svého mazlíčka nereagovali, ale nezastavil se, a tak se rozhodli jít ven a podívat se, co se děje. Když viděli, že mají na prahu dítě, okamžitě zavolali sanitku.

Bylo zřejmé, že se dítě právě narodilo, její pupeční šňůra stále visí.

dítě/Zdroj: laykni.com

„Bylo pro nás naprostým překvapením, že Pui ji někde našel a zachránil život dítěti. Koneckonců, obvykle jen štěká na kolemjdoucí”, vzpomněl si v rozhovoru jeden z členů rodiny.

„S největší pravděpodobností to byl dárek shora”, říká majitel psa, který si chtěl dívku adoptovat. Několik dalších rodin si chtělo dítě adoptovat.

děkování psu/Zdroj: laykni.com

Červený kříž brzy ocenil Pui medailí a novým límcem za odhodlání a touhu zachránit život dítěte a zástupci nadace Miracle of Life Foundation poskytli jídlo pro tři psy majitele Pui.

roztomilý pes/Zdroj: laykni.com

A i když má pes od přírody vrozenou laskavost, čin tohoto soucitného zvířete si zaslouží úctu! Lidé se od něj očividně mají co učit!

PSALI JSME: PES SE SUŠENOU HOUSKOU V TLAMĚ ROZTAVIL SRDCE ZÁCHRANÁŘŮ: JEHO ŽIVOT SE BRZY RADIKÁLNĚ ZMĚNIL

PŘIPOMÍNÁME: VĚRNÝ PES ČEKAL 10 LET: KAŽDOU NOC TRÁVIL PŘÍMO U POMNÍKU, KDE JEHO PÁNÍČEK NAVŽDY ODPOČÍVAL

Share