Pes zapomněl chodit a nečekal nic dobrého: Po šesti letech života v zavřené krabici

Když policie přišla na adresu, byli šokováni!

 

Zdroj: Thedodo.com

 

Když Shira Astrophe viděla tohoto psa, okamžitě mu dala nové jméno. Koneckonců, bylo nutné přeškrtnout strašnou minulost, abychom osvětlili cestu k jasnější budoucnosti.

 

Zdroj: Thedodo.com

 

Pes dostal přezdívku Ruby. Pes je obklopen láskou a péčí, je pečováno o něj, i o jeho fyzické a duševní zdraví. Jako vděku dává majitelce moře lásky a náklonnosti!

 

Ruby však neměl takové štěstí dříve – nedávno ho našli ve strašném stavu. Desetiměsíční štěně bylo přijato do domu zdravé a energické. Ale po šesti letech se z něj stalo nemocné a vyčerpané zvíře.

 

Zdroj: Thedodo.com

 

Policie dostala oznámení o krutém týraní zvířete. Když policie dorazila na adresu, byli šokováni. Před nimi byl vychrtlý tvor s hmotností 18 kg! Současně jeho zadní nohy atrofovaly.

 

Zdroj: Thedodo.com

 

Jak se ukázalo, chudák byl držen v stísněné dřevěné krabici. Byl tak imobilizovaný, že pes zapomněl jak chodit. Navíc byl jasně bitý a mučený, protože měl mentální blok a choval se velmi depresivně.

 

Zdroj: Thedodo.com

 

Shira se ale rozhodla, že Ruby postaví na nohy. A stala se úžasná věc! Zvíře velmi rychle začalo znovu důvěřovat lidem! Jeho psychika se uzdravila, ale s fyzickou formou bylo všechno mnohem horší.

 

Zdroj: Thedodo.com

 

Nová majitelka vyzkoušela mnoho procedur a léčebných postupů a hmotnost chudého psa byla stále jen 19 kg. Teď Ruby dostává masáž a akupunkturu. Pes se také účastní vodních terapií.

 

Zdroj: Thedodo.com

 

Ruby také ukázal neobvyklou závislost. Pes miluje klasickou hudbu! Dívka zbožňuje svého domácího mazlíčka a věří, že je to nejlepší dar osudu, i když již měla mnoho zvířat. Ruby se však navždy usadil v jejím srdci!

 

Share