“Teď už je konečně šťastná”: Tragická minulost Venduly Pizingerové

O životě Venduly Pizingerové můžeme napsat knihu, ale velmi smutnou knihu s úžasným koncem. Teď je nakonec šťastná, ale v minulosti měla velmi náročný život.

Když byla mladá, vzala si o 33 let staršího manžela, se kterým měla syna Jakuba a dceru Kláru, která zemřela na leukémii v čtyřech letech. Potom její manžel Karel Svoboda se zastřelil kvůli depresím.

Zdroj: tyden.cz

Pizingerová zůstala skoro sama. Se svým synem žila ve vile v Jevanech. S celou rodinou Karla Svobody nikdy neměla dobré vztahy, a kvůli tomu se s nimi nekomunikovala.

Druhým manželem Venduly byl Patrik Auš, se kterým se mírně nerozešla. Měla s nim určitě problémy při rozchodu.

Zdroj: instagram.com

Její třetím manželem se stal Josef Pizinger. Vendula toho vůbec nečekala, protože byl synem její kamarádky Simony, a je mladší o několik let.

Ve dnešní době jsou spolu, a očekávají dítě. Vendula je velmi šťastná, že se setkala s takovým mužem jako Josef. Pizingerová otěhotněla před padesátkou, a všichni její příbuzné jsou velmi rádi, že to se stalo.

Zdroj: instagram.com

Kromě těhotenství ještě je ředitelkou nadačního fondu Kapka naděje, která pomáhá dětem z onkologickou léčbou. Vendula se svým fondem pomáhala nemocnicím i během koronaviru.

“Koupili jsme roušky a respirátory, věnovali jsme je do čtyřiceti nemocnic po cele České republice,” řekla Vendula.

Zdroj: instagram.com

Pizingerová každý rok sponzoruje více než 45 nemocnic po celém ČR. A lékaři to moc váží. Je to velmi náročná práce, ale těhotná Vendula všechno muže zvládat.

Zdroj: instagram.com

Share