Pes žil v pneumatikách a ani nedoufal, že si najde novou rodinu

Kdekoli najdete toulavé psy. Žijí všude – v parcích, na parkovištích, v suterénech a průchodech. Naše hrdinka našla psa obecně na neobvyklém místě – na skládce se starými pneumatikami. V jedné z těchto pneumatik si chudák udělal svůj vlastní domov.

Zdroj: mimimetr.me

Pes byl bílý s zrzavými skvrnami a moc hubený. Žena nemohla opustit toto nešťastné stvoření, aby se o sebe postaralo, a vzala si ho domů.

Zdroj: mimimetr.me

Nejprve hrdinka nakrmila mazlíčka a poté se dobře vykoupala. Nadměrná hubenost psa ji velmi vyděsila a ukázala ho veterináři. Lékař vybral pro zvíře vysoce kvalitní krmivo a provedl všechna potřebná očkování.

Zdroj: mimimetr.me

O několik dní později, Marie (jak paní volala fenečku), se stala více veselou a začala se chovat aktivněji a o měsíc později se pes stal členem rodiny. A o půl roku později se mazlíček změnil ve skutečnou krásku. Její srst byla mnohem silnější a ona sama byla baculatá a šťastná.

Zdroj: mimimetr.me

Marie miluje běhat po domě a trávníku, ráda chodí ven a dlouho plave. Stala se z ní velmi energická fenečka a pro starší paničku je někdy těžké všude hlídat aktivní fenečku. Možná žena předá pejska svým vnoučatům.

Share