Střihy v italském stylu pro ženy starší 40 let: Jak vypadají a jak z toho udělat hezký účes bez kadeřníka

Až se začne pátý desítek, každá žena by měla znovu zvážit svůj vlastní obraz a ujistit se: vše je v pořádku s odrazem v zrcadle. Odtud by měla vypadat elegantní žena, která ví, jak zdůraznit svou důstojnost, je svěží a sebevědomá.

Zdroj: optim1stka.ru

Bohužel, dojem může zkazit nevhodný střih.
Naštěstí díky variacím italského střihu budete vždy vypadat mladší, elegantní a styloví.

Krátká verze

Zdroj: optim1stka.ru

Zdroj: optim1stka.ru

Krátký italský střih má docela velký objem. Velkým plusem je zároveň to, že nezáleží na tom, v jakem stavu jsou vlasy. Střih vypadá skvěle na jemných i hustých vlasech. Zvláštní klobouk vyrobený z kadeří vizuálně narovnává linii oválu obličeje a obecně koriguje siluetu. A díky stylingovým variacím si můžete vytvořit různé účesy pro všechny možné příležitosti.

S ofinou

Zdroj: optim1stka.ru

Zdroj: optim1stka.ru

Model takového účesu je univerzální, ženy to oceňují. Expresivní ofina, řezaná v přímce nebo úhlopříčně, dlouhá nebo krátká, plní svůj vlastní úkol: přitahuje pozornost k očím, skrývá vrásky na obličeji a dodává horlivosti a neplechy. Hlavní věcí je znát rysy svého obličeje a zvolit si tu správnou.

S zkrácenou ofinou

Zdroj: optim1stka.ru

Zdroj: optim1stka.ru

Vzhledem k tomu, že to jsou vrstvené kaskádové účesy, budou vždy vypadat dobře s oříznutými ofinami. Hlavní věc je, aby se hodila k obličeji. Pokud jsou vaše rysy obličeje ostré a nejsou příliš velké a vaše oči jsou jasné, zkrácená ofina bude sedět ideálně. Kromě toho může být zajímavější: obloukem, úhlopříčkou nebo prostě otrhaná.

Jak učesat italský střih

Zdroj: optim1stka.ru

Zdroj: optim1stka.ru

Učesat takový střih beze kadeřníka samostatně je snadné, proto ženy takový střih cení. Hlavní věc je, že kadeřník je kompetentní a střih udělal správně.
To je ideální volba pro zaneprázdněnou dámu, která se nemůže neustále běhat po kadeřnictvích: účes se snadno přizpůsobí, vypadá bezchybně a dokonce krásně roste.

Share