Pes zůstal sám v bytě ve 3. patře. Majitelé zapomněli zavřít okno, a to byla jejich osudová chyba

Zvířata, stejně jako děti, by neměla zůstávat sama s otevřeným oknem. Majitele psa, žijící v bytovém domě, byli o tom přesvědčeni vlastní zkušeností.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Obyvatelé bytového domu ve filipínské Manile jsou svědky dramatického okamžiku. Majitelé nechali svého psa samotného v bytě ve 3. patře, ale udělali fatální chybu: zapomněli zavřít okno! Pes se rozhodl hrát, nebo se možná podívat na to, co se děje na dvoře, a skočil na parapet. Co se stalo potom, natočil soused.

Miláček nečekaně vyklouzl, ale nějakým neuvěřitelným způsobem se mu podařilo chytit zuby na okraji parapetu z vnějšku domu! Zůstal tam viset a začal kňučet a volat o pomoc.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Kaightley Ann a Jacqueline, sousedé zapomnětlivých majitelů, zaslechli sténání psa a zavolali záchrannou službu. Podle žen pes visel na okraji „propasti“ po dobu 15 minut, aniž by otevřel čelisti! Lidé jenom sledovali, co se děje, nebyli schopni pomoct nešťastnému zvířeti.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Přijíždějící záchranáři se dlouhým schodištěm dostali k vyděšenému pejskovi. Jeden záchranář se ho pomocí dlouhé tyče pokusil vyzvednout za oblečení, ale nic z toho nebylo.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Poté vylezl na stojan klimatizace a psa bezpečně vzal. Byl v jeho náručí. V tu chvíli se zdola ozvalo bouřlivé ovace, úlevné povzdechy a radostné výkřiky.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

„Viděli jsme ho viset 15 minut, než dorazili záchranáři! Všichni jsme se za něj modlili“, – řekla Keightley Ann. „Pes je naštěstí v bezpečí a doufejme, že jeho majiteli už nezapomenou zavřít okno, aby se to už neopakovalo.“

Video se stalo poučením a připomenutím pro všechny majitele zvířat. Musíte být velmi opatrní, protože i taková chyba, jako je otevřené okno, může vést k tragické nehodě (která se tentokrát naštěstí nestala).

PSALI JSME: I PŘES SILNÝ VÍTR A SNÍH MUŽ HODIL ŠTĚNĚ JEZEVČÍKA U VCHODU V ÚTULEK. PES HLASITĚ ŠTĚKAL A ČEKAL NA MAJITELE

PŘIPOMÍNÁME: MALÝ STARÝ PES NĚKOLIK DNÍ ZOUFALE VOLAL O POMOC, PROTOŽE SE NEMOHL DOSTAT Z PŘÍKOPU

Share