Malý starý pes několik dní zoufale volal o pomoc, protože se nemohl dostat z příkopu

Tým dobrovolníků vyprávěl velmi zajímavý příběh o psu, který strávil několik dní v příkopu, a nikdo mu nespěchal na pomoc.

Před několika dny našli dobrovolníci chudého a vyčerpaného psa, který strávil několik dní v příkopu v naději, že jí laskaví lidé pomohou. Pes se nemohl dostat ven sám, protože byla poškozena noha. Pes přivolal pomoc, ale nikdo to neslyšel, všechno bylo marné.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

O několik dní později však někdo ze sousedních domů uslyšel hluk a zavolal dobrovolníky, aby chudého psa zachránili. Když dorazila Julia, byla prostě šokovaná a okamžitě si neuvědomila, že před ní je pes.

Vyčerpaný, vyhublý, oči mu slzely, pes potřeboval neodkladnou pomoc odborníka.

Dívka, která se nebála obtíží, udělala takový odvážný krok a vzala psa.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Klinika uvedla, že přibližný věk psa je 10 let. Problémy se sluchem a ztráta váhy. Dívka se bez váhání rozhodla pomoct a udělat vše pro rychlé uzdravení.

Pes rychle našel kontakt s Julií. Julia pojmenovala psa Lev.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Julia a pes nyní žijí společně. Dívka se diví, proč lidé opouštějí své menší kamarády, protože dávají pozitivní okamžiky a jsou velmi věrní.

PSALI JSME: PES BYL NALEZEN NA LAVIČCE S DOJEMNOU POZNÁMKU: ABY VYSVĚTLIT DŮVOD SVÉHO JEDNÁNÍ, OSOBA, KTERÁ OPUSTILA DOMÁCÍHO MAZLÍČKA, NECHALA DOPIS

PŘIPOMÍNÁME: PES BYL ZANECHÁN MAJITELEM NA NÁDRAŽÍ PŘIPOUTÁNÝ K DESCE NA KOLECH: VŠICHNI HO MÍJELI

Share