“Plánujeme spoustu změn a posunů a doufám, že do divadla dostaneme i mladší generaci“: Nepříjemné změny v životě bývalého moderátora Tváří Ondřeje Sokola

Bývalý moderátor show Tvoje tvář má známý hlas Ondřej Sokol hned jak začal moderátorem pořadu pracovat, získal obrovskou popularitu.

Zdroj: instagram.com

Zdálo se že všechno mu jede s velkým úspěchem. Bylo ho v tu dobu vidět v různých českých snímcích a seriálech, vedl Činoherní klub. Až poté co sedl do porotcovského stolu, hodně čeho se změnilo.

Zdroj: instagram.com

Dle jednoho českého časopisu po tom jak změnil svou práci v rámci zábavného pořadu, skončil ve funkci uměleckého šéfa Činoherního klubu, kde působil již dva roky. Od začátku působení byl z práci nadšený a tam chtěl věnovat hodně času pro rozvoj.

Zdroj: blesk.cz

“Plánujeme spoustu změn a posunů a doufám, že do divadla dostaneme i mladší generaci,“ nechal se poslouchat Sokol před nástupem na novou pozici před dvěma lety.

Zdroj: instagram.com

Z klubu dokonce odešel a tím uvolnil pozici uměleckého šéfa pro svého nástupce. Ředitel Vladimír Procházka objasnil to tak, že kvůli velkému pracovnímu napětí Ondřej Sokol měl překážky k normálnímu uskutečnění funkci uměleckého šéfa.

Zdroj: sedmicka.tyden.cz

Na pozici nyní nastupuje Martin Finger, se kterým Sokol kamarádí.

Share