Suzy Grant (70) z Anglie, se naučila oblékat se lépe než mladé slečny: 4 pravidla pro stylový image

Příklad této anglické dámy dokazuje, že velký věk nenutí ženu zapomenout na svůj image.

Zdroj: instagram.com

Suzy Grant z Anglie založila blog, když jí bylo 70 let. Na internetu je však tato starší dáma docela známá. Její účet Instagram shromáždil 31 tisíc sledujících a jejich počet neustále roste. To vše kvůli jejímu jedinečnému stylu, kterému dokonce učí mladší generaci.

Zdroj: instagram.com

Odkud Susie Grant získává tyto znalosti módy? Do 50 let pracovala žena v londýnských médiích. Profese postavená na komunikaci s lidmi přinutila stárnoucí ženu třídit šatník a neustale měnit svůj image.

Zdroj: instagram.com

Kromě toho se Grant přestěhovala do jedné z nejprestižnějších částí města – Brightonu. Jen ji stále více a více inspiroval ke změně a změně okolí. V současné době vede žena blog Alternativního stárnutí. V něm radí každému, kdo chce vypadat stylově.

Neutralizace. Pokud je na obrázku jasný detail, je lepší jej neutralizovat klidnějšími šatními předměty nebo doplňky, aby nevypadaly honosně.

Barevná schéma.

Zdroj: instagram.com

Nedělejte svůj šatník takovým způsobem, aby vše odstíny byli stejné. Můžete si například vybrat kalhoty pro pestrobarevnou halenku, přičemž vezmete v úvahu pouze jednu z jejích barev.

Mladistvé doplňky.

Zdroj: instagram.com

Suzy Grant považuje za to brýle a čelenky. Mimochodem, na její účtu si je může všimnout každý oddaný fanoušek. Na každém jejím snímku se objeví alespoň jedno příslušenství.

Silueta.

Zdroj: instagram.com

Ma-li žena ideální postavu nebo ne, musí zdůraznit její ženskost pomocí speciálního střihu oblečení. Například kvůli pásům různé tloušťky nebo hromaděním látky.

Zdroj: instagram.com

Příklad této anglické dámy dokazuje, že věk nezavazuje nenutí zapomenout na svůj image. Kromě toho může poskytnout propracovaný a skutečně neobvyklý pohled na věci.

Share