Plastický chirurg doporučil si umývat obličej zvláštním způsobem

„Vinná terapie“ je vynikající relaxační procedurou kterou používají v mnoha kosmetických salonech. Víno a hrozny mají široké uplatnění nejen v lidovém léčitelství, ale také v kosmetologii: vyživující maska, masáž, koupel, pedikúra atd.

Zdroj: obaldela.ruVíno se dá použít na pleť obličeje jako pleťové vody, obklady, masky a krémy. Víno byste si měli vybrat velmi pečlivě: v žádném případě si neberte levné nápoje a padělky – mohou nenapravitelně poškodit pokožku (obsahují umělá barviva a konzervační látky).

Zdroj: severpost.ru

Víno je nutné vybírat podle typu pleti: suchou pokožku skvěle tonizuje a zvlhčuje červené sladké nebo polosladké víno; pro mastnou pleť je lepší zvolit polosuché nebo suché víno – normalizuje vodní rovnováhu. Bílé a červené víno výborně čistí pokožku, odstraňuje toxiny a zbavují pokožku odumřelých buněk.

Omlazovací maska z vína a mléka

Zdroj: di7.ru

Složení:

• 4 polévkové lžíce červeného vína

• 1 lžíce mléka

• trocha mouky

Tajemství vínné masky

Všechny ingredience musí být důkladně promíchány, aby vytvořily homogenní směs. Naneste masku na předem očištěnou pokožku a nechte působit 20 minut. Opláchněte teplou vodou.

Zdroj: obaldela.ru

Červené víno ve složení masky dokonale čistí pokožku, tonizuje ji a pomáhá se zbavit starých buněk. Po použití tohoto starobylého olmazujícího přípravku pokožka doopravdy rozkvete!

Můžete také zkusit otřít obličej kostkami ledu z červeného vína. Dokonale tonizují a přispívají k omlazení pleti díky vysokému obsahu antioxidantů.

Zdroj: bolgrad.com.ua

Červené víno je ušlechtilým nápojem! Samozřejmě ho lékaři doporučují používat nejen externě, ale také i vnitřně. Ale s mírou! Víno zlepšuje paměť, uvolňuje nervový systém a pomáhá se vyrovnat se stresem.

Používáte víno ke kosmetickým účelům?

Zdroj: jsplogistics.com

 

Share