Pokud chcete vědět, jestli vás muž miluje, zeptejte se ho pouze na jednu otázku

Žena chce vždy vědět a pochopit, zda opravdu ji miluje muž, se kterým je ve vztahu po dlouhou dobu

A je tu vlastně jedna otázka, která vám s tím může pomoct. Když to řeknete svému manželovi, pochopíte, jak s vámi zachází a co cítí – bezpodmínečnou pravou lásku nebo jen pohodlí.

Zdroj: zatyshok.net.ua

Zeptejte se ho jen na jednu jednoduchou otázku: „Jak si myslíš, jakou musím být?“ a pak pozorně poslouchejte jeho odpověď, protože to záleží na tom, jak vás člověk skutečně vnímá a zachází.

Samozřejmě existuje mnoho možností pro jeho odpovědi, ale většinou nejčastěji budou dvě možnosti. První možnost: je to, když vám muž začne velmi aktivně říkat, že podle jeho názoru byste měli být dobře udržovaná a hubená, ženští, ekonomičtí, něžní, starostliví, milující, sexuální a zároveň roztomilá a mělo by vás zajímat to, co se mu libí, měla byste líbit jeho přátelům a rodině.

Nebo to bude druhá možnost: pak řekne, že musíte být sama sebou, protože do takové se zamiloval. A pokud chcete v sobě něco změnit nebo vylepšit, tak samozřejmě vás podpoří a rád vám pomůže, pokud vás to opravdu udělá šťastnější, ale podle jeho názoru jste krásná a vy prostě musíte… prostě buďte šťastnou – pro něj je to nejdůležitější věc.

Myslím, že už na základě těchto odpovědí rozumíte, když muž opravdu miluje svou ženu a upřímně si přeje její štěstí, a když chce jen udělat z ní svůj ideál a bude s ní přesně tak dlouho, dokud bude schopná ten „dokonalý obraz“ podporovat.

Nezapomeňte, že skutečná láska je, když jste přijata se všemi vnitřnostmi a nedostatky, které můžete samozřejmě nějakým způsobem zlepšovat, ale zároveň pochopíte, že jste i taková milována a přijímána.

To znamená, že stačí a nemusíte každý den přeskočit nad hlavu, abyste nějak zapůsobili a udrželi svoji lásku. Koneckonců, především si cení toho, kým jste, nejen váš „obal“, oceňuje vaši jedinečnost – přesně to, co vás odlišuje mezi stovkami dalších a přesně to, proč k vám kdysi zamiloval.

Samozřejmě, že je důležité nejen odpovědět na tuto otázku, ale také, jak vás člověk zachází, to znamená, že podporuje svá slova svými činy a úsilím, protože je to opravdu velmi důležité.

Důležité je to, jak vás osoba vnímá – jako předmět zlepšování, na kterém je třeba ještě pracovat a pracovat, nebo jako osobu se svými klady a zápory, ale takovou milovanou a blízkou, má opravdu význam pro harmonický a šťastný vztah. Upřímně vám přejeme takový vztah!

Milujte a starejte se o sebe, hodně štěstí!

Share