«Pořád nám to klape»: Natalie Grossová promluvila o vztahu s Danielem Matouškem

Jak se ukázalo, pandemie může nejen zničit vztahy, ale někteří se stávají dokonce pevnějšími. Mladá zpěvačka Natalie Grossová je už půl roku ve vztahu s operním zpěvákem Danielem Matouškem.

Natálie Grossová a Daniel Matoušek / Zdroj: super.cz

V rozhovoru pro super.cz dívka prozradila, že kvůli pandemii mají teď méně práce a více volného času. A to, že ho spolu s Danielem tráví, je naopak velmi těší.

„Pořád nám to klape a vzhledem k pandemii, kdy máme oba méně práce, na sebe máme i víc času,“ svěřila Super.cz

Natálie Grossová a Daniel Matoušek / Zdroj: super.cz

Na zkoušce koncertu Anděl věnované zdravotníkům zpěvačka prozradila, že je velmi šťastná, že bude zpívat s milovaným. Problém byl, že zpívají v různých stylech, opeře a popové hudbě. Podařilo se ale najít skladbu, kde tyto dva styly harmonicky ladí.

Natálie Grossová a Daniel Matoušek / Zdroj: super.cz

Grossová dodala, že nyní už je na maturitě na konzervatoři. Dívka se kvůli pandemii velmi ovátá zda tu maturitu zvládne. Hrozí že je znovu převedou na dálkovou výuku. A podle dívky to není nejlepší volba pro maturitu.

Natálie Grossová / Zdroj: facebook.com

Při oslavě svých osmnáctin se Natálčin dlouholetý sen splnil. Od Daniela dostala jako dárek kytici že stá růží. A po takovém vyhledávaném dárku byla ještě romantická večeře, která se dívce velmi líbila.

Natálie Grossová / Zdroj: facebook.com

Pro web super.cz, Grossový také prozradila jak se změnil její život když se stala plnoletou. Na to dívka s úsměvem odpověděla, že očekávala zásadní změnu a vše zůstalo tak, jak bylo.

Natálie Grossová / Zdroj: facebook.com

PSALI JSME: DOMINIKA GOTTOVÁ PROMLUVILA O SVÉM POSLEDNÍM ROZHOVORU SE SVÝM OTCEM KARLEM GOTTEM: BYLO TO ASI TÝDEN PŘED JEHO ODCHODEM

PŘIPOMÍNÁME: ZEMAN ZNOVU POZVAL RODINU BABIŠOVÝCH NA NOVOROČNÍ OBĚD V LÁNECH: HOSTINY SE ZÚČASTNÍ I DĚTI

Share