Přátele našli opuštěný dům a dostali se dovnitř: Bylo by však lepší, kdyby prostě prošli kolem

Skupina přátel náhodou narazila na podivný opuštěný dům. Když překročil jeho práh, každý z nich doslova zamrzl hrůzou. Vše nasvědčovalo tomu, že majitel musel opustit své bydlení v silném spěchu. Ale když přátele ubitěji kalendář, vyděsili se ještě více.

Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Několik přátel v čele s fotografem Stevem Chase se rozhodlo na celý den odejít do lesa. Líbilo se jim prozkoumat nejtajnější místa jihovýchodní části státu Victoria (Austrálie). Nejvíce se mladým lidem líbily opuštěné objekty. Nocovat po únavné túře společnost zůstala v lese.

Po probuzení šli přátelé prohledat terén. Tady na ně čekalo překvapení! Starý dům jako by chtěl, aby ho našli. Bylo velmi zvláštní, že na tak řídce osídleném místě se někdo rozhodl postavit bydlení. Ale ještě podivnější se ukázalo, co mladí lidé viděli uvnitř…

Ilustrační foto
Zdroj: dnpmag.com

Venku bylo jasné, že jedinými hosty osamělého domu byly pouze divoké šelmy. Ale touha po dobrodružství manila je vstoupit do opuštěného domu. Přes zřícenou terasu a zchátralé podlahové krytiny se přátelé dostali dovnitř, aby prozkoumali dům.

Podivnosti začaly ještě na prahu domu. Vstupní dveře byly nezamčené a hned za nimi v předsíni stálo několik velkých kufrů. Měli pocit, že je připravili pro případ brzkého odjezdu. Na jednom z nich byl klobouk…

9news.com.au

Když pohled narazil na trhací nástěnný kalendář, nemohli uvěřit svým očím. Čas zamrzl v tomto strašidelném domě před 80 lety! Z věcí bylo vidět, že majitel opustil bydlení ve spěchu, aniž by vzal i to nejnutnější, i když vše bylo již hotové v předsíni. Také v prostředí přátelé pochopili, že tu žila jen jedna osoba.

„Věci jsme pečlivě prohlédli. Všichni patřili pánovi, který byl zřejmě veteránem první světové války. Byl sám, alespoň po celou dobu, co žil v tomto domě.“

Fotograf Steve Chaz se snažil nepřehlédnout detaily a bez zastavení fotografoval nucené muzeum, kdysi bývalé útulné bydlení, a nyní ztracený v divokých australských lesích. Všude visely obrazy, na zdi zamrzly hodiny a na regálech ležely pro moderního člověka bizarní elektrospotřebiče. Zaprášený nábytek jako by dál čekal na majitele…

Zdroj: 9news.com.au

Chaz ujišťoval, že on a jeho přátelé se v podivném domě ničeho nedotkli, aby nerušili ducha starého místa, kde čas před 80 lety zamrzl. Kamarádi se rozhodli, že umístění opuštěného obydlí nikomu neprozradí, aby ho zvědavci nezničili.

Tajemství podivného domu však fotografovi a jeho přátelům stále nedá pokoj. Zbývá mnoho otázek, na které se odpovědi pravděpodobně nenajdou.

Zdroj: 9news.com.au

Například, proč bylo pro bydlení vybráno takové vzdálené a opuštěné místo? Dostat se k němu je nesmírně těžké a kontakty s lidmi byly jednoznačně minimalizovány.

Zdroj: 9news.com.au

Také zůstává nepochopitelná příčina tak náhlého zmizení majitele. Všechny věci na místě, jako by dům byl opuštěn téměř okamžitě! Do něj se však zjevně počítalo s návratem. Alespoň za kufry a kloboukem.

Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

PSALI JSME: DÍVKA SI KOUPILA OPUŠTĚNÝ BUNKR A UDĚLALA SI TAM VLASTNÍ DŮM: JAK TO VYPADÁ UVNITŘ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA SI ROK NIC NEKUPOVALA A ŠETŘILA NA DŮM: ZDE JSOU JEJÍ TIPY

Share