Přátelství dvou psů se dotklo srdcí mnoha lidí na celém světě

Každý už ví že pes je nejlepším přítelem člověka, kamarádem a společníkem. Málokdo však má podezření, že psi mohou být mezi sebou kamarádi a dokonce silnější než lidé.

Zdroj: mimimetr.me

Příběh dvou čtyřnohých to dokazuje dokonale! Tito dva pejsci bydleli v římských ulicích. Byli to přátelé, hráli, lovili spolu a tak dále.

Zdroj: mimimetr.me

V září 2017 se však stalo neštěstí: černý pes spadl pod kola automobilu, když nechtě šel přes silnici. Vzhledem k silné ráně zemřel pes přímo na silnici a její přítel, zrzavý pes, seděl vedle svého zesnulého soudruha se skloněnou hlavou.

Zdroj: mimimetr.me

Seděl tam několik hodin a nekroutil se, takže ostatní auta byla nucena objet ho. To vytvořilo zácpu v srdci italského hlavního města. Místní rozpoznali dva přátele. Stalo se pro ně o to urážlivější, když si uvědomili, že jeden z nich byl pryč. Přátelství dvou psů ohromilo lidi. Fotografie pořízené skutečnými svědky se rychle rozšířily po celém webu.

Zdroj: mimimetr.me

Uživatele webu se obdivovali, jak hluboké a skutečné psí přátelství může být. Po incidentu byli lidé, kteří chtěli druhého psa vzít domů. Navzdory tomu není znám další osud věrného přítele.

Share