Před 10 lety se 21letá dívka zamilovala do 60letého rybáře: Jak dnes žijí

Některé ženy kategoricky odmítají vztahy s muži, kteří jsou mnohem starší než ony. Jiné naopak mají rády zralé pány, kteří toho v životě už viděli hodně.

Ale co když je partner starší o téměř 40 let? Takových párů teď samozřejmě není příliš mnoho. Takový velký věkový rozdíl ovlivňuje životní styl a zájmy každého člena páru. Existují ale výjimky …

Dáša je o třicet devět let mladší než její manžel. Ale pro jejich lásku se to nestalo překážkou!

Zdroj: killtime.su

Dáša začala chodit s mužem, když jí bylo jen 21 let. Samozřejmě, že v tak mladém věku mohla mít poměr s vrstevníkem, ale dívka si zvolila jinou cestu. V té době bylo Nikolajovi již 60 let a pracoval jako prostý rybář.

Zdroj: killtime.su

Dáša vyrostla v úplné rodině, kromě otce má také staršího bratra.

Dívka ve svém partnerovi má ráda především moudrost a rozvážnost. Muž jí vyprávěl mnoho zajímavých příběhů o rybaření a lovu, moudře radil v každé situaci. Tím získal srdce mladé krásky.

Zdroj: killtime.su

Budoucí manželé navíc chodili na čundry, stavěli stany a trávili spolu čas u malebných jezer.

Nikolaj byl vždy ve vynikající fyzické kondici a vůbec se nevypadal jako starý muž. Okamžitě si všiml zájmu dívky o sebe. Brzy ji požádal o ruku.

Dáša souhlasila, ale její rodiče byli vůbec nespokojeni s tím, co se děje. Pár se musel skrývat na jiné vesnici. Ale svatba se konala.

Zdroj: killtime.su

Již deset let jsou Nikolaj a Dáša spolu. Jsou velmi šťastní a na rozvod ani nepomýšlejí. Nyní je Dáše 31 let a Nikolajovi 70 let. Jediná smutná věc pro mladou ženu je to, že ona a její manžel spolu děti nemají. Ale Nikolaj má tři syny z předchozího vztahu.

Zdroj: killtime.su

Dáša velmi miluje svého manžela. Teď on má nějaké zdravotní problémy a opravdu potřebuje podporu a pomoc své mladé ženy.

Zdroj: killtime.su

PSALI JSME: „DÍVKA SE PROVDALA ZA MILOVANÉHO MUŽE, ALE VŠICHNI ZNÁMÍ BYLI TÍM PŘEKVAPENI“: JEJICH VĚKOVÝ ROZDÍL JE 28 LET

PŘIPOMÍNÁME: ČÍSLO JEJICH LÁSCE NEBRÁNÍ: VĚKOVÝ ROZDÍL PŘES 30 LET NENÍ ŽÁDNÝ PROBLÉM PRO TOHLE MANŽELSTVÍ

Share