Před 5 lety porodila 65letá žena čtyřčata: Jak teď žije rodina

V dnešní době mnoho žen rodí děti po čtyřicítce.

Pro některé je to ideální doba, protože žena dokázala ve své kariéře dosáhnout všeho, co chtěla, a vydělat peníze na výchovu budoucích dětí. A některé se celou dobu snažily o dítě a nakonec se jim to podařilo.

V tomto článku vám chceme povědět o Němce Annegret Raunigk, která v 65 letech porodila čtyřčata. Navíc v té době už měla 13 dětí a 7 vnoučat.

Zdroj: ru.sm.news

Možná vás překvapí, že žena chtěla v tomto věku porodit, ale jde o to, že Annegret prostě zbožňuje děti. To je důvod, proč se rozhodla pořídit si další dítě.

Zdroj: adme.ru

Její nejmladší desetiletá dcera navíc snila o malém bratrovi nebo sestře.

Všichni lékaři varovali Annegret před velkými riziky, ale to ji nezastavilo – žena se přesto rozhodla podstoupit umělé oplodnění. Ve výsledku porodila 65letá žena čtyřčata.

Zdroj: ru.sm.news

Po celou tu dobu Annegret pracovala jako učitelka a sama vychovávala všechny děti. A narození čtyřčat se stalo rekordem, který byl zaznamenán v Guinnessově knize rekordů.

Uplynulo už 5 let a rodina má nyní velmi rušný život. Po narození dětí se rodina přestěhovala z Berlína do Hersteru, kde si koupila velký dům.

Zdroj: adme.ru

Úřady navíc pomohly matce s mnoha dětmi tím, že jí daly dvě ceny. Prý Annegret podepsala smlouvu s jedním televizním kanálem.

Zdroj: nevsedoma.com.ua

Žena si nedělá starosti o svou budoucnost, protože si je jistá, že po mnoho dalších let bude zdravá a aktivní. Učitelka říká, že se tak rozhodla pouze na základě svých přání a neposlouchala názory ostatních.

Zdroj: nakonu.com

PSALI JSME: „V ROCE 2005 TATO ŽENA PORODILA V 66 LETECH HOLČIČKU“: JAK DNES VYPADÁ MATKA A JEJÍ DCERA

PŘIPOMÍNÁME: „V 60 LETECH PORODILA DLOUHO OČEKÁVANOU DCERU A NAŠLA LÁSKU“: JAK VYPADÁ RODINA PO 5 LETECH

Share