Marie Poledňáková už nová díla nenatočí: Kam zmizela populární režisérka

Blíží se Vánoce, které je jedním z nejočekávanějších svátku v ČR. Lidi budou jist, pít, dávat jeden druhému dárky a také se dívat na velmi populární filmy, které diváci nazývají filmy století.

Zdroj: tyden.cz

Tři z takových před lety natočila známá režisérka Marie Poledňaková. Natočila filmy S tebou mě baví svět, Jak dostat tatínka do polepšovny a také Jak vytrhnout velrybě stoličku, který vzbouřily filmový svět.

Bohužel poslední film natočila v roce 2012, a měla velké množství dalších naplánovaných filmu, ale v roce 2016 dostala těžkou mozkovou mrtvici, která zničila život známé režisérky.

Zdroj: ahaonline.cz

Kvůli své náročné nemoci zůstala nadlouho ve své vile. Místní obyvatelka Nebušic, kde bydlí režisérka svěřila portálu Aha, že viděla Marii jenom párkrát po mrtvici, ale poslední dva roky někam zmizela.

Sousedka také dodala, že po mrtvici se o režisérce začal starat její syn Petr, a dokonce ji postavil výtah ze zahrady do prvního patra.

Zdroj: totalfilm.cz

V roce 2016 Poledňáková řekla portálu Dnes, že ji neposlouchá levá noha a levá ruka. “Musím rehabilitovat a to cvičení mě bolí,” dodala. Podle slov sousedky, poslední dva roky svůj výtah nepoužívá, a veškerý svůj čas tráví ve svém pokoji.

Portál Blesk se pokusil zavolat synovi známé režisérky Petrovi, aby Poledňáková popřála čtenářům pěkných svátku. Petr odpověděl, že jeho maminka to udělat nemůže.

Zdroj: super.cz

PSALI JSME: „ZE SVÉHO BYTU ODEŠEL A ZA TŘI DNY SE SEM ZASE VRÁTIL“: OLGA MENZELOVÁ VYSVĚTLILA SVŮJ ZVLÁŠTNÍ KROK

PŘIPOMINAME: BÁRA MOTTLOVÁ UKÁZALA SVÉ OBYDLÍ: KRÁSNÁ HEREČKA SDÍLELA O SVÝM NEJVĚTŠÍM PROBLÉMU

Share