Předčasně narozené kotě vážilo jen padesát gramů: Jeho majitelé se ho nechtěli vzdát

Hubené slepé kotě mělo malou šanci na přežití. Dokonce i jeho vlastní matka ho odmítla krmit. Ale lidé se ukázali být milosrdnější a rozhodli se bojovat o domácího mazlíčka až do konce.

 

Zdroj: instagram.com

 

Na Instagramu je profil věnovaný roztomilé kočce jménem Hank s obtížným příběhem narození. Vedou ji majitelé domácího mazlíčka – Taylor a Jennifer. Když se pár dozvěděl, že se koťata narodila v domě sestry, okamžitě se šli podívat na roztomilé malé stvoření. Jeden pohled na ně jasně ukázal, že se narodili před plánovaným časem.

Taylor a Jennifer upoutali pozornost na nejmenší kotě. Nikdy v životě neviděli takového drobka – zvíře vážilo o něco více než 50 gramů a nevypadalo příliš zdravě. Matka koťata kotě okamžitě opustila, ale pár se rozhodl krmit malé zvířátko za každou cenu, ačkoli si nebyli jisti úspěchem.

 

Zdroj: instagram.com

 

Majitelé si nového mazlíčka odnesli domů a od té chvíle začala nepřetržitá povinnost. Kotě muselo být krmeno každé dvě hodiny – a také v noci. Bylo nutné zajistit, aby mu bylo vždy teplo. V důsledku předčasného porodu byla termoregulace koťátka narušena a při výrazném poklesu tělesné teploty mohlo zemřít.

 

Zdroj: instagram.com

 

Jennifer a Taylor našli pro Hank-a krabici plnou starých ponožek a teplých hadrů. Snažili se ji častěji vzít do náručí a zahřát ji teplem svých těl.

Láska a vytrvalé starosti dělali svou práci. Hank přibral, vyrostl a proměnil se v rozkošné koťátko. Je naprosto zdravý, hravý a energický. Hank hodně blbl a pořád se držel jiných mazlíčků – chraplavého štěněte a silné černé kočky jménem Poppy.

 

Zdroj: instagram.com

 

Malé koťátko Hank se ukázalo být skutečným bojovníkem. Dnes načechraná bílá kočka nerozpozná to hubené slepé kotě, jakým se narodila. A samozřejmě by se nic z toho nemohlo stát, kdyby se Taylor a Jennifer nerozhodli bojovat o svého 50 gramového mazlíčka s malou šancí na přežití.

 

Zdroj: instagram.com

 

PSALI JSME: KURÝR PŘINESL ZÁSILKU DO DOMU, ALE NEČEKAL, ŽE BY JI MOHL PŘIJMOUT SKUTEČNÝ MEDVĚD

PŘIPOMÍNÁME: BABIČKA A DĚDEČEK SE PŘIŠLI PODÍVAT NA SVÉHO NOVOROZENÉHO PRAVNUKA: ALE LIDI DOJAL JEJICH ZÁBAVNÝ SPOLEČNÍK

 

Share