“Představovala jsem si to úplně jinak”: Lela prozradila o životě s Terminátorem

35letý zápasník MMA Karel Vémola, který má přezdívku Terminátor, už dlouhodobě má vztah z plastikovou kráskou Lelou Ceterovou, která si život se svým partnerem představovala úplně jinak.

Zdroj: instagram.com

Pro Vémolu v roce 2019 porodila dítě. Má ho moc ráda a je velmi šťastná, že se stala maminkou. Ale se často stěžuje, že v její životě existují takové dny, které prostě nesnáší.

Svou dcerku partneři jmenovali Lilou. Před několika týdny Lela se dcerkou onemocněly koronavirem. Malá holčička se kvůli nákaze muže přestěhovat do nemocnici.

Zdroj: instagram.com

“Být maminkou je jedna z nejtěžších věci na světě, kterou nedokáže dělat dobře každý. Mámy pláčou, zraňují, zkoušejí a selhávají, začínají od znova a učí se. Ale také zažívají více radosti a lásky, než by si vůbec mohly myslet, že jejich srdce dokáže přijmout,” sdílela modelka na Instagramu.

Kromě své malé dcerky Lily, Lela také má ještě 10letého syna z předchozího vztahu a také nevlastní 13letou dceru. Z nejmladší Terminátor je moc nadšený a moc ji miluje.

Zdroj: instagram.com

“Je to jeho “malinká holčička”. Jen jsem trochu smutná z toho, že na ni nemá tolik času, jak bychom oba chtěli. Je mi to líto, ale chápu, že je pracovně vytížený. Ale s tím jsem počítala, věděla jsem, že to tak nějak bude. Ale jsem si to představovala úplně jinak,” dodala Lela.

Sexbomba se nakazila koronavirem od svého partnera, který byl dlouhodobě v izolaci od své rodiny. Modelka si doufá, že kvůli tomu bude trávit více času se svou dcerkou.

Zdroj: instagram.com

Lela s Vémolou má velmi náročný život. Zápasník denně má spoustu diet, které způsobují výkyvy nálad. Kvůli tomu maminka musí být vždy mu tolerantní.

“Bylo by to fajn, kdyby si našel toho času samozřejmě víc, no ale takoví jsou zřejmě všichni sportovci, takhle vytížení,” napsala Lela.

Zdroj: instagram.com

Share