Překvapující vyjádření Michala Davida: Pocta Karlu Gottovi nebude

60letý zpěvák Michal David kvůli opatřením proti koronaviru nezvládne udělat koncert v největší hale České republiky. Chtěl tam také oslavit své 60. narozeniny, spolu s fanoušky, ale vláda to nepovolila.

Největší počet lidi, které se mohou nacházet v zavřených prostorech je jen 2500. David by měl v červnu dva narozeninové koncertu, ale bohužel bude muset jich už podruhé přesunout až na příští rok.

Zdroj: facebook.com

Kdyby vláda zvýšila kapacity v uzavřeném prostoru, do arény O2 by přišlo 6 tisíc lid, a je to hrozně málo. “Koncerty budu muset stejně přesunout. Lístky jsou vyprodaný a není možný pustit do haly jen polovinu nebo ještě míň lidi,” uvedl David.

“Oba koncerty jsou perfektně připraveny, ale muže se stát, že vláda do měsíce koncerty pro tolik tisíc lidi skutečně nepovolí,” smutně dodal Michal.

Zdroj: facebook.com

Ale nejenom David přesouvá své koncerty. Kvůli koronavirovým opatřením koncerty Pocta Karlu Gottovi také budou přesunutý.

“Je to už taková doba. Nic není jisté. Vždyť budeme rádi, když v prosinci vzdáme hold Karlovi. A to kdoví jestli. I to není jisté. Nic se nemusí pohnout do konce roku, jak to tak vypadá,” řekl David.

Zdroj: ahaonline.cz

Share