Kočička jménem Dinah: zázračný příběh záchrany

Tento příběh je dalším potvrzením skutečnosti, že láska a péče jsou schopny dělat skutečné zázraky. Dnes, v dobře udržované a dobře vypadající kočce, je nepravděpodobné, že by někdo rozpoznal exhumované nešťastné kotě.

Molly Sotaková z Los Angeles vždycky milovala kočky. Jednoho dne potkala na ulici vyčerpané a umučené kotě a ona prostě nemohla projít kolem. Stav chudáka byl depresivní: neměl otevřené oči, tělo bylo štíhlé a pokryté parazity a špínou.

Zdroj: mimimetr.me

Molly nenechala zvíře v nouzi, a rozhodla se ho vyléčit a zahřát. Ukázalo se však, že pro začátek bylo nutné chytit kotě, které nevěřilo nové známé a všemožně utíkalo a vyhýbalo se jí. O několik dní později kotě přesto se ocitlo v pečujících se rukou hrdinky.

Ona nevěděla, jak se správně starat o kočičku, proto se obrátila na specializované organizace s názvem Cat Toulavá Alliance, která se zabývá léčbou a péčí o toulající kočky. Díky profesionalitě zaměstnanců organizace se kotě okamžitě začalo uzdravovat. Dívka ho pravidelně navštěvovala, nicméně v jejím domě už žilo několik koček a nemohla si dovolit vzít další.

Zdroj: mimimetr.me

Ale kotě má opět štěstí: ji si všimla žena milující kočky jménem Rebecca Schneiderová. Pod její péčí zvíře pocítilo spoustu lásky. Po několika měsících se drobek, který dostal krásné jméno Dinah, změnil na luxusní kočku. Nyní v ní nelze poznat bývalé vyčerpané kotě.

Kráska Dinah má dokonce vlastní účet na sociální síti Instagram. Možná jí jednou dokonce nabídnou roli v Hollywoodu a uvidíme ji na našich obrazovkách!

Share