Přemek Forejt plakal: Tvoje tvář má známý hlas vyhrál chlapec z SuperStar

Na obrazovkách probíhá už třetí díl velmi populárního show v České republice Tvoje tvář má známý hlas. Velké množství účastníků měli úžasné vystoupení, ale nejvíc dojal publikum a porotce mladý zpěvák z SuperStar.

Jmenuje se Martin Schreiner, který se proměnil ve zpěváka ze Skotska Lewise Capaldiho. Zazpíval píseň Someone You Loved, se kterou i vyhrál třetí díl populárního show.

Zdroj: novaplus.nova.cz

“Znám té o 30 kilo těžšího, hrál jsi v divadle company, někde vzadu, byť potřebnou a důležitou. Proste jsi se strašně zlepšil a vyhnal si nám všem slzy do oči, nechápu, jak muže na jednom člověku být udělaný takový progres,” uvedl Aleš Hama.

Schreiner svým vystoupením dojal všechny, stejně jako i Evu Burešovou, která řekla, že chlap má úžasný hlas, kterému chceš věřit. “Jsem ráda, že té znám,” řekla Burešová.

Zdroj: novaplus.nova.cz

Po vystoupení mladé hvězdy SuperStar plakal i porotce show MasterChef a známý kuchař Přemek Forejt. “Já jsem si tady poplakal, snažil jsem se to skrývat. Bylo to hodně krásně nazpívané a byl bych rád, kdybych jednou mohl takhle dobře vařit, jako ty zpíváš,” uvedl známý chef.

Martin Schreiner vyhrál třetí díl show Tvoje tvář má známý hlas, a získal 50 tisíc korun díky svému úžasnému zpěvu. Peníze poslal do nadačního fondu LA VIDA LOCA, který se stará o děti odložené do babyboxu.

Zdroj: novaplus.nova.cz

Share