Přemýšlela o prezidentství: Přítelkyně Meghan Markle odhalila ambice vévodkyně

V Spojených státech říkají o plánech Meghan Markle stát se prezidentkou

Meghan Markle se nebrání velké politice a dokonce zvažuje, že bude kandidovat na prezidentku. Podle blízké přítelkyně bývalé herečky a manželky britského prince Harryho se z tohoto důvodu nezřekla amerického občanství.

 

Zdroj: Youtube.com

 

Ačkoli představitelé Markle opakovaně popírali prezidentské ambice manželky člena britské královské rodiny, zasvěcená osoba tvrdí opak.

 

Zdroj: Insider.com

 

„Myslím, že kdyby se Meghan a Harry někdy vzdali svých šlechtických titulů, vážně by uvažovala o kandidatuře na prezidentku,“ uvedl zdroj.

 

Zdroj: Flickr.com

 

Rovněž je třeba poznamenat, že ve Spojených státech bylo nedávno zveřejněno video o nadcházejících prezidentských volbách s výzvou k účasti občanů na hlasování. Američané také viděli Markle ve videu s krátkým projevem.

 

Zdroj: Youtube.com

 

„Každé čtyři roky se nám říká totéž: Toto jsou nejdůležitější volby v našich životech.“

Akce se zúčastnil i princ Harry – změnil své obvyklé „pravidlo“ vyhýbat se politice a podporil svou ženu.

 

Zdroj: Flickr.com

 

„V listopadu tohoto roku je zásadní odmítnout nenávist, dezinformace a negativitu online,“ uvedl ve videu, které bylo považováno za tichou podporu pro oponenta současného amerického prezidenta Donalda Trumpa od demokratů – Joe Bidena.

 

Zdroj: Rt.com

 

Buckinghamský palác se však od tohoto tématu rychle distancoval a uvedl, že prohlášení Meghan a Harryho byla učiněna „osobně“.

 

Zdroj: Kommersant.uk

 

Trump kritizoval prohlášení páru a v jednom ze svých projevů uvedl, že „nebyl fanouškem Meghan Markle, ale popřál princi Harrymu „hodně štěstí, protože ho bude potřebovat“.

 

Share