„Hanička se ti za devět let vrátí“: Při loučení s Hanou Krampolovou šaman Juan Braun předpověděl, že když Jiřímu Krampolovi bude 91 let, bude Hanka opět na světě

Před několika dny proběhlo rozloučení s Hanou Krampolovou, která zemřela začátkem tohoto měsíce. Rozloučení bylo velmi netradiční, Jiří Krampol pozval i šamana, který něco předpověděl.

Jiří Krampol chtěl na svou manželku vzpomínat, ale nechtěl truchlit a pořádat souvislý smutek. Při loučení nebyla v restauraci rakev ani urna s popelem.

Foto: Miloš Schmiedberger

Všichni, které herec pozval, přinesli spoustu květin a položili je k fotce Hany Krampolové. Rozloučení se uskutečnilo v restauraci Šárky Grossové, vdovy po bývalém premiérovi Stanislavu Grossovi.

Foto: Miloš Schmiedberger

Mezi pozvanými hosty byl i šaman z Argentiny. Juan Braun je také spisovatel a novinář. Věří v reinkarnaci, takže jeho proroctví bylo velmi optimistické.

Foto: Miloš Schmiedberger

Řekl, že když byl mezi indiánskými kmeny, zjistil, že každý člověk má dvě duše. Jedna z hánkových duší prý zůstala spolu s Jiřím.

Zdroj: Blesk – Martin Hykl

„Hanička se ti za devět let vrátí“ předpověděl šaman. Dodal, že herec se musí držet, a když mu bude 91 let, bude Hanka opět na světě.

Zdroj: Blesk / Martin Pekárek

Jiří Krampol řekl, že se bude snažit počkat, i když je mu nyní velmi smutno. Svou ženu velmi miloval a nyní je pro něj těžké si představit život zcela bez ní.

Zdroj: Blesk – Martin Hykl

Na poslední rozloučení přišlo mnoho známých lidí, dokonce několik desítek. Ze strany Hančiny rodiny byla například přítomna její sestra Majka, která přiletěla z Chorvatska, a její syn Petr se svou ženou a dětmi.

Zdroj: Aha! – Robert Klejch, David Kundrát

Přišlo také mnoho dobrých a známých přátel Jiřího Krampola, například herec Luděk Sobota, herečka Dáda Patrasová, bývalý premiér Jiří Paroubek a další.

Zdroj: Blesk – Martin Hykl

Herec řekl, že nechtěl, aby to vypadalo jako tradiční pohřeb, a tak se rozhodl vše uspořádat jinak. Nechtěl, aby tam byla rakev nebo urna s popelem, protože se mu to nelíbí.

Zdroj: Blesk – Martin Hykl

Také požádal hosty, aby nebyli v černém, aby si oblékli oblečení jiných barev. Někteří hosté jeho prosbu poslechli a přišli v barevných šatech nebo oblecích.

Share