Příběh neobvyklé lásky Brigitte a Emmanuela Macrona, který začal ze školní lavice

Často v silné svazky zamilovaných, kteří mají výrazný věkový rozdíl, málokdo věří.

Ale náš dnešní pár dokazuje pravý opak.

Zdroj: binokl.cc

B. Tronier se narodila v rodině podnikatele, v roce 1953 byla vždy velmi jasná a pozitivní dívka. Ve věku 21 let už byla úspěšnou modelkou, tehdy ona uzavřela manželství s bankéřem, který se jmenoval a. Louis Oziera. V tomto svazku má pár dvě děti.

Zdroj: binokl.cc

Muž snil o silné rodině, ale Bridget vždycky chtěla vybudovat skvělou kariéru. Tak na začátku 90. let se dívka stala učitelkou a režisérkou v jednom populárním dramatu. Tehdy byl jedním z nejlepších studentů patnáctiletý E.Macron.

Zdroj: binokl.cc

I přes mladá léta on vynikal svou vážnou a odhodlanou náladou. Zpočátku se s Brigitte bavili o vysokých tématech, ale jednou po úspěšném představení Emmanuel políbil svého učitele přímo na jevišti. Tehdy pro mnohé byla tato situace nepochopitelná, ale později oni byly často viděny společně.

Zdroj: binokl.cc

Skrývání milostných pocitů pro ně bylo čím dál těžší. Když se o jejich románu dozvěděli Macronovi rodiče, okamžitě se rozhodli, že ho pošlou na studium do Paříže. Mimochodem, Bridget také mnozí nechtěli pochopit, protože v té době byla vdaná, většina přátel se dokonce odvrátila od naší hrdinky. Přesto se už v roce 2006 rozvedla se svým manželem.

Zdroj: binokl.cc

Emmanuel před odjezdem do Paříže slíbil své milované, že si ji stejně vezme. Mimochodem, dodržel své slovo. Získal dobré vzdělání a podařilo se mu vybudovat skvělou kariéru. Takže v roce 2006 pár zaregistroval svůj vztah.

Bridget bylo tehdy 54 a jejímu mladému vyvolenému 29. Tento pár je skvělým příkladem, že věk jsou jen čísla. Mnohem důležitější je, aby se lidé upřímně milovali a respektovali jeden druhého.

Zdroj: binokl.cc

Co si vy si myslíte o tomto páru?

Share