“Pokud se to stane, tak se to stane. Ale myslím si, že jsem docela opatrná“: Proč krásná modelka Jitka Nováčková (28) přestěhovala do Řecka, zatím ale momentálně je v Praze

Na Mercedes-Benz Prague Fashion Week přijelo hodně známých českých tváří. Ukázala se tam i krásná modelka, která ale v Česku už nežije, Jitka Nováčková (28). V rozhovoru promluvila o svém stěhování a i o svém názoru na nemoc COVID-19.

Zdroj: instagram.com

Na začátku roku 2020 Nováčková přestěhovala ke svému partnerovi do Dánska. Před kratší dobou se s nim rozhodla přestěhovat do teplejšího Řecka. Prozradila, že po tom jak si pronajali být tam pobývala pouze pět dnů a pak zas odletěla.

Zdroj: instagram.com

Ve srovnání s Dánskem nový stát způsobil šok, jestli mluvit o teplotách. Promluvila, že většinu práce dělá přes počítač a to se dá dělat v pokoji s klimatizací.

Zdroj: instagram.com

Celý den strávit venku, dle modely, je docela těžké.

Zdroj: instagram.com

Pobývat ve slunečnem Řecku budou minimálně do června příštího roku, přesnější termín zaleží na partnerovi, ačkoli děla fotbalistou a ten přesnější termín určí pracovní smlouva.

Zdroj: instagram.com

Přeletět do Prahy rozhodla nejen kvůli módní přehlídce a i proto, že partner ve stejně době ma pracovní cestu a kráska by nevěděla co má dělat sama.

Zdroj: instagram.com

Nemoci COVID-19, která se šíři světem, se nebojí.“Pokud se to stane, tak se to stane. Ale myslím si, že jsem docela opatrná,“ řekla půvabná modelka a dodala, že navíc i státy, ve kterých občas bývá jsou opatrné také.

Share