Princ Charles přestal dávat peníze princi Harrymu a Meghan Markle

Princ Charles přestal poskytovat finanční pomoc svému synovi princi Harrymu a jeho manželce Meghan Markle. Tvrdí to magazín People.

 

Zdroj: Cosmopolitan.com

 

Poté, co se Megan a Harry přestěhovali do Spojených států, jim Charles dal peníze na provozní náklady. Zdroje magazínu People zdůrazňují, že zatímco on nemusel financovat ochranu rodiny svého syna, protože Meghan a Harry tuto položku nákladů platili od samého počátku sami.

 

Zdroj: Hellomagazine.com

 

Od 1. dubna přestali princ Harry a Meghan Markle působit jako členové britské královské rodiny. Aby se mohli přestěhovat do Spojených států, pracovat a podnikat, museli se vzdát oslovení Vaše Veličenstvo, vládního financování a značky Sussex Royal.

 

Zdroj: Cosmopolitan.com

 

Majetek Meghan Markle se ještě před setkáním s Harrym odhadoval na pět až sedm milionů dolarů (112-157 milionů korun). Většinu z této částky tvořily autorské honoráře za roli v seriálu „Vyšší moc“. Harry, podle různých odhadů, měl mezi 25 a 40 miliony liber (718-1149 milionů korun), které zdědil po smrti své matky, princezny Diany a prababičky, královniny matky Alžběty.

 

Zdroj: Businessinsider.com

 

V září se Harry a Meghan dohodli na natáčení filmů a televizních pořadů pro populární video službu Netflix. Finanční podrobnosti dohody nebyly zveřejněny. Další zdroje příjmu páru jsou pro veřejnost hádankou. Podle Daily Mirror mohou za každou událost získat až milion dolarů (22.5 milionů korun).

 

Share