Princ Harry se přiznal, kdy a proč se zamiloval do Megan: byla okouzlující

Megan Markle zaujala prince Harryho

Prince Harry překvapil své stoupence neočekávaným přiznáním. V neočekávaném momentu nejmladší vnuk Elizabeth II podrobně popsal okamžik, kdy a za jakých okolností se zamiloval do Megan Markle.

Zdroj: Vogue.com

Bývalá herečka radikálně ovlivnila život britského prince a stále tak činí. Jak se Megan podařilo získat srdce prince? Podle žurnálu „Daily Star“ Markle nejen porodila pro svého manžela, ale také se stala hlavním iniciátorem abdikace. Harry se během svého života s Megan hodně změnil. Zdálo se, že bývalá herečka prince očaruje.

Zdroj: Express.co.uk

V soukromém rozhovoru s přáteli princ Harry připustil, že během cesty do Afriky padl na nohy Markle. Pak se pár teprve začínal potkávat a nikdo nevěděl, k čemu to může vést.

Zamilovaní Milovníci o sobě věděli málo, ale jelikož žili v slaměném přístřešku se sprchou na venkovní terase s výhledem na lagunu. Neobvyklá atmosféra naznačovala romantiku a něžné pocity.

Zdroj: Thesun.co.uk

V tu chvíli si Harry uvědomil, že se do herečky zamiloval a chtěl si ji vzít. K tomu přispěla vzrušující zábava párů. Milenci chodili, lovili, každý den se dobře bavili.

Zdroj: Thesun.co.uk

Share