“Realita je taková, že už několik měsíců manželku nemám”: Michal Janotka oznámil rozchod

34letý moderátor Michal Janotka se zhruba před rokem oženil na své manželce, ale už ve dnešní době s ni oznámil rozchod.

Pár měl svatbu v polovině loňského června nedaleko Znojma na jižní Moravě. Po ni manželství denně sdílelo šťastné fotografii, byl to proste perfektní sňatek. Ale dlouho takovou idylku nevydrželi.

Zdroj: ahaonline.cz

Janotka na svém profilu ve Facebooku oznámil, že se bude rozvádět. “Je velmi náročné to tak veřejné prezentovat, vlastně ani nevím, jak to napsat, někteří to ale možná podle mých posledních statusů tak nějak už tušili,” napsal Janotka.

Zdroj: super.cz

Moderátor už několik týdnu na svém profilu píše smutné citáty. “Láska a přátelství nikdy nezklame, zklame vždy člověk… ale u když myslíš, že už nemáš sílu, nakonec se prostě jen znovu zvedni, poradně se nadějní a nech svůj život plynule plout,” uvedl na svém Facebooku Michal.

Zdroj: facebook.com

Ale ne každému došlo, že není u sympatického moderátora všechno v pořádku, ale fanoušci ho často ptali, kde má svou manželku Karolinu, jak se máji, proč pár nedává společné fotografii na Instagram jak pak užil roční výročí od svatby a tak dal.

Ale moderátor často odpovídal neutrálně, nebo mlčel, a teď chce všechno uvést na pravou míru. “Realita je taková, že už několik měsíců manželku nemám, nežijeme spolu, jednoduše to neklapalo,,” napsal Janotka.

Zdroj: facebook.com

“Každý měl jiné představy o životě. Víc bych to rozebírat nechtěl, myslím, že tohle stačí,” dodal moderátor.

“Prošel jsem dlouhým trápením, ale teď je to pro mě už uzavřena kapitola, odpustil jsem, znovu se nadechuji,” optimistický ukončil Michal.

Zdroj: facebook.com

Share