Princ William promluvil o svém nejhorším dárku pro Kate Middletonovou

Luxusní víly, šperky s drahými kameny, elegantní šatní předměty z jemných hedvábných a ručně vyrobených knoflíků…

Zdálo by se, že zástupci královské rodiny si mohou dovolit koupit cokoli a pro lákavou siluetu milované i milionů není škoda! Princ William se ale rozhodl podobné mýty rozptýlit.

Nedávno osmatřicetiletý princ z Cambridge se stal hostem podcastu That Peter Couch. Během rozhovoru se vnuk královny Alžběty II. zmínil o nejabsurdnějším daru, který kdysi předal krásce Kate. Prezent byl tak nevhodný a triviální, že manželka stále vysmívá svému manželovi.

Zdroj: figenno.com

Ukázalo se, že jako romantické překvapení princ William slavnostně předal své milované dalekohled: „Tento případ se stal ještě na začátku vztahu. Zabalil jsem jí tímto dárkem. Vypadalo to moc hezky. Každopádně jsem se o tom snažil přesvědčit.“

Zdroj: figenno.com

„Řekl jsem jí: Je to úžasná věc, teď můžeš vidět tak daleko! – Pak se na mě Kate podívala: „Je to dalekohled? O co jde?“ – vzpomíná princ z Cambridge.

Zdroj: figenno.com

Jak William tvrdí, on sám neví, proč se v té době rozhodl dát své milované právě toto: „Nakonec to nedopadlo tak dobře, jak bych chtěl. Upřímně řečeno, nemám tušení, proč jsem to udělal.“

Nebylo to však poprvé ani naposledy, kdy zamilovaný princ páchal podivné činy. Co stojí za jeho konkrétním fiaskem při setkání s Kate! A přesto se Williamovi podařilo pobavit svou milou. Takže mu možná podobné rozpaky dokonce hrály do karet.

Zdroj: figenno.com

Zdroj: figenno.com

Share