Tatínek splnil sen své osmileté dceři a stal se hrdinou sociálních sítí: Oblékl se totiž jako mořská panna na focení

Desiree Deal je fotograf z USA, který se specializuje na focení malých dívek. Obvykle jsou příběhy těchto fotografických snímků stejné: princezny, víly, mořské panny…

Nedávno ale jeho mladá klientka překvapila tím, že požádala o připojení k oslaveneckému focení svého tatínka. Se smíchem dospělý muž souhlasil. A dokonce se vžil do nové role.

Zdroj: binokl.cc

Táta i dcera měli focení jako Malá mořská víla. Dokonce dostali plnohodnotné kostýmy s velkými růžovými ocasy, živůtky z mořských mušlí a diadém skutečných obyvatel moří. Zatímco rodina se pleskala na mělčině, fotograf hledal zajímavé úhly na focení.

Zdroj: binokl.cc

Focení vyšlo poměrně pestře a sytě. A na Facebook získala 31.000 lajků, a více tisíce komentářů a téměř 167.000 sdělení.

Zdroj: binokl.cc

V příspěvku o tomto projektu Desiree Dil řekl, že to byla jedna z nejzajímavějších jeho prací, která ukazovala vztah mezi otcem a dcerou. Je rád, že dokázal rodině pomoci vytvořit tak živé vzpomínky.

Uživatelé sítě ocenili projekt. A odvaha otce, který dokázal odhodit své stereotypy o mužnosti, aby potěšil svou malou dceru. Podle nich bude vyrůstající hrdinka snímku chápat, jak ji otec miluje.

Zdroj: binokl.cc

Share