Přísní rodiče: Je známo, co Kate Middleton a princ William zakazují jejich dětem

Princ William a vévodkyně Kate Middleton při výchově svých tří dětí dodržují jasná pravidla

Podle DailyStar mají členové britské královské rodiny praktický přístup k výchově sedmiletého prince George, pětileté princezny Charlotte a dvouletého prince Louise.

 

 

„Zákaz v domě vévody a vévodkyně je uložen na křik, spaní ve špatné náladě a sledování televize před pitím čaje.“ Děti také vyzývají, aby diskutovaly o svých obavách konstruktivnějším způsobem. Keith a William se v každé otázce snaží být „jednotnou frontou“. Nemůže být otázka, že jeden z rodičů řekl „ne“ a druhý později řekl „ano“. Vévodové nikdy nenechali děti jít naštvané do postele a povzbuzovali je, aby mluvily o svých pocitech,“ – řekl zasvěcený.

 

 

Od té doby, co se rodina dostala do izolace na svém statku Anmer Hall v Norfolku, zavedli William a Kate nové pravidlo týkající se každodenní rutiny dědiců – „nikdo nesmí sledovat televizi, dokud si nedají čaj. Televize není nikdy zapnutá celý den a programy musí být schváleny rodiči,“ uvedl zdroj.

 

Zdroj: youtube.com

 

Princ George a princezna Charlotte jsou fanoušky filmů BBC. „Na kanálu Disney jsou jejich hlavními postavami prasátko Pepina (Peppa), lokomotiva Tomáš a další komiksy,“ Děti podle zdroje také milují různé kvízy.

 

Zdroj: youtube.com

 

Share