„Přítel mě zachránil“: Kylie Minogue našla svého dokonalého muže

Dvaapadesátiletá Kylie Minogue je již dva roky šťastná ve vztahu s uměleckým ředitelem prémiového časopisu. Zpěvačka připustila, že šestačtyřicetiletý Paul Solomons se o ni stará jako nikdo jiný.

 

Zdroj: Youtube.com

 

Na začátku roku 2018 se Minogue setkala s mužem ve společnosti společných přátel. V tomto okamžiku Kylie utrpěla nervová zhroucení poté, co přerušila zasnoubení s britským hercem Joshuou Sasse. V předvečer svatby jí její přítel podváděl s jejím filmovým partnerem.

 

Zdroj: Cosmo.ru

 

Zpěvačka hitů Can’t Get You Out Of My Head začala chodit se Solomons-em během jednoho z nejtěžších období jejího života. Paul podle Kylie nejen pomohl rychleji se zotavit z rozchodu, ale doslova ji zachránil během její nemoci.

 

Zdroj: Cosmo.ru

 

V prvních dnech randění začala mít zpěvačka zdravotní problémy. Kylie nachladla a měla velké obavy, že několik koncertů bude muset být zrušeno.

„Během turné mě museli několikrát zachránit. Podporoval mě jako nikdo jiný. Paulovi záleželo na mých fanoušcích, na mém životě, ale hlavně na mně. Je to milé, když máte na turné někoho, kdo nemá zájem o peníze, ale chce jen vědět, že se vám daří, “- řekla Kylie.

 

Zdroj: Cosmo.ru

 

Australská popová diva považuje Paula za dokonalého muže. Oba nemají rádi násilné projevy pocitů, ale v jejich vztahu je upřímnost a vzájemná podpora.

Hvězda však se s vím manželstvím nijak nespěchá. Umělkyně řekla, že ona a Paul si užívají současnost a nedělají žádné plány. „Prostě přijímáme věci tak, jaké v danou chvíli jsou. Kdo ví, co nás čeká? “ – řekla Kylie

 

Share