“Už dejchám líp”: Petr Čtvrtníček leží s koronavirem v nemocnici

56letý herec Petr Čtvrtníček kvůli koronaviru byl hospitalizován na JIP v pražské nemocnici. O tom se dozvěděli ze zpráv jeho fanoušci, a měli z toho velký strach.

Koronavirus je vážná nemoc pro starší lidi, ale i 56 lety herec byl hospitalizovaný kvůli tomu, že nemohl normálně dýchat. Momentálně Petr leží ve Fakultní nemocnici v Motole.

Zdroj: blesk.cz

Kvůli tomu, že herec svůj soukromý život nikdy nesděluje veřejnosti, dlouhodobě neposílal nic z nemocnice. Ale teď se rozhodl informovat své fanoušky o svém vážném stavu.

Čtvrtníček obdržel SMSku od známého hokejisty Jiřího Hrdiny, který chtěl, aby se herec rychle uzdravil. Petr mu odpověděl “Díky,” což moc potěšilo legendárního sportovce.

Zdroj: cnn.iprima.cz

Také herec odpověděl hokejistovi: “Už dejchám líp.” Hrdina té smsky zveřejnil na svém Twitteru, což moc potěšilo fanoušky Čtvrtníčka, kteří už moc čekají, kdy se herec nakonec po náročné léčbě vrací domů.

“Petr Čtvrtníček mi napsal tuhle SMS, tak snad bude brzy úplně v pohodě,” dodal na svém Twitteru hokejista. Takovým způsobem celé Česko se dozvědělo o stavu známého herce

Zdroj: extra.cz

Share