„Přítel si ji odmítl vzít, ale chtěl pomoci dívce vypadat lépe“: Jak stylisté proměnili mladou ženu

Dívka se stala krásnou pro sebe. A zda bude mít muže nebo ne, není tak důležité.

Viktor přivedl svou přítelkyni Alinu na televizní pořad, aby ji stylisté převlekli. Okamžitě prohlásil, že si ji nevezme, ale chtěl pomoci Alině vypadat mnohem lépe. Victor si je jistý, že dívka vůbec neví, jak se oblékat. A téměř všechny její pokusy vypadat lépe končí skandály, když se jí muž vysmívá.

„Před“ č. 1

Alina/Zdroj: femmie.ru

Navzdory skutečnosti, že Victor a Alina si vybrali první komplet spolu, dívce se nelíbily vybrané věci. Myslela, že jsou příliš volné. Komplet však není tak špatný. Stačilo jen zastrčit svetr do sukně, vybrat si novější boty a vzít dobrou tašku, a look by vypadal lépe.

„Před“ č. 2

Alina/Zdroj: femmie.ru

Když se žena objevila ve studiu v druhém kompletu, dala jasně najevo, že se velmi stydí za své břicho. Svetr dodal zbytečný objem a ty boty se sem nehodí. Kalhoty však bylo možné nechat.

„Před“ č. 3

Alina/Zdroj: femmie.ru

Alina si vybrala třetí look sama a všem se to líbilo: Viktorovi, stylistům, moderátorům a divákům. Žena ukázala své štíhlé dlouhé nohy a zvýraznila pas. Dokonce i červené boty vypadaly vhodně.

„Po“ č. 1

Alina/Zdroj: femmie.ru

Zde má na sobě zajímavý komplet, který se skládá z kožené bundy, asymetrické skládané sukně a černých drsných bot na hrubém podpatku. Pod bundou byl rolák, který ladil se spodkem.

„Po“ č. 2

Alina/Zdroj: femmie.ru

Druhý look způsobil skutečný rozruch. Alina měla na sobě šaty jemné barvy, které jí moc slušely, zdůrazňovaly její štíhlou postavu, vysoký růst a krásné nohy.

„Po“ č. 3

Alina/Zdroj: femmie.ru

Třetí look se ukázal jako univerzální, protože Alina může ho nosit v každodenním životě. Otázku vyvolávají pouze zlaté boty. Ne každá žena se je odváží nosit. Ale lze boty vždy vyměnit!

Jak si myslíte, byla transformace úspěšná?

PSALI JSME: „TCHYNĚ MI NEUSTÁLE VYČÍTÁ NEDOSTATEK STYLU“: JAK STYLISTÉ OBLÉKLI 28LETOU MATKU, KTERÁ NA SEBE ZAPOMNĚLA

PŘIPOMÍNÁME: ČTYŘICETILETÁ MILOVNICE LEGÍN A TETOVÁNÍ SE DOSTALA DO RUKOU STYLISTŮ A RADIKÁLNĚ ZMĚNILA SVOU IMAGE

Share