„Tchyně mi neustále vyčítá nedostatek stylu“: Jak stylisté oblékli 28letou matku, která na sebe zapomněla

Mladé matky často zapomínají na sebe, protože mají děti.

28letá matka se obrátila na stylisty, aby jí pomohli. Její manžel řekl, že se dříve oblékala krásně a žensky, a po narození dítěte přešla na trička a tepláky. A tchyně se ženu nemiluje a neustále jí vyčítá nedostatek stylu.

Jak si myslíte, podařilo se stylistům vrátit krásu do šatníku mladé ženy?

„Před“ č. 1

Manžel vybral pro svou ženu černobílý komplet v obchodním stylu. Kvůli klasickým barvám se tato kombinace zdá být jednoduchá, ale střihy v ní jsou poměrně složité. Ženě se to moc sluší. Krátké kalhoty zvýraznily štíhlé nohy a dlouhlé sako vizuálně protáhlo siluetu Julie.

Zdroj: femmie.ru

„Před“ č. 2

Má na sobě lehké šaty s květinovým potiskem, které osvěžují vzhled hrdinky. Ale úpletové sako je zde nadbytečné: přidává Julii roky.

Zdroj: femmie.ru

„Před“ č. 3

Look vypadá velmi staromódní a temný. Střih šatů se ukázal jako neúspěšný a svetřík dělá postavu mladé ženy beztvarou.

Zdroj: femmie.ru

„Po“ č. 1

Nejprve přitahuje pohledy skládaná sukně v ocelové barvě se zrcadlovým leskem. Krátká modrá velurová bunda efektně zvýraznila pas ženy.

Zdroj: femmie.ru

„Po“ č. 2

Červená barva sluší ženě. Julie vypadá velmi působivě a neobvykle. Sluší jí také střih kombinézy, ale sako s květinami je lepší nahradit bílým sakem, protože příliš snižuje stupeň elegance.

Zdroj: femmie.ru

„Po“ č. 3

Ne každá fintilka dokáže ocenit extravagantní kombinaci zelené a fialové. Julia však vypadá magicky. V těchto smaragdových šatech zdobených ultramarínovými pštrosími pery vypadá žena jako vzácný, krásný pták. Střih šatů se také ukázal jako úspěšný: jemně obtočily její postavu a ukázaly jen pozitivní stránky.

Zdroj: femmie.ru

Líbí se vám proměna ženy?

PSALI JSME: ROZHODLA SE, ŽE SE ZMĚNÍ NA SVÉ 60. NAROZENINY: JAK DOPADLA PROMĚNA ŽENY

PŘIPOMINAME: ŠVAGR PŘIVEDL SVOU TCHÝNI K STYLISTCE: PROMĚNA V OKOUZLUJÍCÍ DÁMU, DIVÁCI BYLI NADŠENÍ

Share