“Přiznáváme, že je špatná doba a dáváme zákazníkovi možnost nás podržet“: Proč česká značka Pietro Filipi poskytuje zákazníkům možnost volit cenu za stejný kus

Značka Pietro Filipi po odstranění slev se vrátila na český trh s nezbitou cenovou politikou. Za tentýž kus oblečení mohou nakupující uhradit cenu na výběr ze 3 možnosti dle svého přání.

Zdroj: czechcrunch.cz

Mohou tím pádem si zvolit cenu se slevou, což je příjemně v době koronaviru. Buď si mohou vybrat vyšší cenu , a tím vlastně i podpoří českou značku.

Zdroj: czechcrunch.cz

Nakupovat si veřejnost může ve jednadvaceti kamenných prodejnách po celém zemi České Republiky nebo třeba na e-shopu. Na webu si dá snadno zvolit tu cenu, kterou platíte, zatímco na prodejně stačí jenou prozradit jakou máte náladu na pokladně.

Zdroj: czechcrunch.cz

Bílou blůzku se tak může zákazník koupit za minimálních 1 495 korun. Jestli rozhodne zvolit vsi cenu, tak muže zaplatit průměrných 2 392 korun, pokud ale chce české značce poskytnout svou podporu, tak uhradí maximální cenu, a to 3 289 korun.

Zdroj: czechcrunch.cz

Česku značku Pietro Filipi vlastní Michal Mička, v rozhovoru potvrdil, že třetí vyšší cena znamená podporu značce. “Přiznáváme, že je špatná doba a dáváme zákazníkovi možnost nás podržet,“ řekl s tím, že takový systém se vtahuje na celý sortiment bez odchylek.

Zdroj: czechcrunch.cz

Minimální cena je vypočtena ze slevou padesát procent od původní, ta druhá se slevou dvacet procent. Následně maximální cenu tvoří 110 procent původní.

Share