“Pro mě je to ukázka absolutní neúcty k ženě”: Krize v manželství Hany Mašlíkové

38letá modelka Eva Mašlíková si před 4. lety vzala za manžela zápasníka MMA Andrého Reinderse. Na začátku měli pohádkový vztah, a často sdělujii společně fotografii na Instagramu.

Vypadají jako pár, který je vystřižený z katalogu. Také partneři vychovávají úžasného syna Andrease, který 11. srpna oslaví své třetí narozeniny.

Zdroj: instagram.com

Její manžel také často sděluje fotografie s Hanou na svém profilu v Instagramu, pod kterými píše velmi něžné vyznání. Například: “říká se, že správný muž má postavit dům, zasadit strom a zplodit syna. A žena se má o ty dva blbce postarat. Ale úkolem nás obou je o ten vztah pečovat a udržet,” napsal Andre.

Ale bývala moderátorka svým vyjádřením otevřela všem fanouškům oči. Dala jasně najevo, že s Andre nemají ideální vztah. “Abyste pochopili, Instagram ukazuje jen to hezké, co chceme, aby bylo vidět,” napsala Hana.

Zdroj: instagram.com

„Vždycky jsem odsuzovala ženatého nebo zadaného chlapa, který šel do strop baru. Každý má na to svůj názor, pro mě je to ukázka absolutní neúcty k ženě,” napsala Mašlíková.

Ale bohužel, její manžel Andre šel tam, čím urazil modelku. “Celých 6 let jsem měla přání, aby do strip klubu nikdy nešel můj muž. Celých 6 let mi říkal, že to vnímá stejně. Bohužel některá přání jsou nadlidský úkol,” dodala modelka.

Zdroj: instagram.com

Není to poprvé, kdy Hana ukazuje svůj vztah, který není perfektní. Její fanoušky za to ji miluji. Podle slov Mašlíkové, ji přestalo bavit dělat že svého manžela “pana úžasňáka”.

“Nechci vám ukazovat, že máme dokonale manželství. Všichni závistivci a ti, co nás nemají rádi, budou dneska skvěle usínat,” napsala na Instagramu modelka.

Zdroj: instagram.com

“Bože, je to úleva, jako by že mě spadla hromada obrovských kamenů,” dodala Mašlíková, která řekla v minulosti, že má občas Italské manželství.

“Milujeme se a věříme, že jsme si opravdu souzeni. Zároveň ale i my máme starosti, rozdílné nádory a můžeme se občas i pohádat. Vyletím jako čert z krabičky a André v tichosti stoprocentně lituje, že si takovou semetriku vzal,” řekla modelka loni, v den třetího výročí jejich svatby.

Zdroj: instagram.com

Share