Žárlivost prince Harryho na Kate Middleton a prince Williama: „Cítil se jako rezervní“

Již příští týden bude vydána kniha „Hledání svobody: Harry, Megan a Stvoření moderní královské rodiny“, o níž tisk píše již dlouhou dobu. Podle souhrnných úryvků a komentářů zasvěcených, svět čeká na další dávku odhalení konfliktů v britské královské rodině. Zvěsti o konfliktu mezi syny prince Charlese a jejich manželkami se stále množí.

 

Zdroj: Express.co.uk

 

My Weekly, s odvoláním na jejich informátora, v novém vydání uvedl, že 35letý princ Harry „se cítil jako rezervní“ vedle 38letého prince Williama a Kate Middleton. A tento život ve stínu svého bratra, který má zdědit královský trůn po svém otci, údajně neměl Harry rád.

 

Zdroj: Express.co.uk

 

Harry měl obrovský boj proti žárlivosti a moci. Veškerá pozornost byla zaměřena na budoucího krále a jeho ženu. Královna Alžběta II a její pomocníci strávili spoustu času a energie přípravou vévodkyně Kate na svou budoucí roli. Harry se cítil úplně vynechán. Když se Kate stala prominentní postavou v královské rodině, Harry se velice rozzlobil.

 

Zdroj: Express.co.uk

 

Další zasvěcenci ujišťují, že napětí mezi Harrym, Williamem a Kate vzešlo ještě předtím, než se na obzoru objevila Meghan Markle: Harry se s ní setkal pět let po svatbě bratra.

Má-li se věřit vyprávění připravované knihy, William nebyl šťastný, že se vztah Harryho a Meghan rychle rozvíjel.

„William je klidnější a uvážlivější a Harry si vše bere k srdci.“

 

Zdroj: Express.co.uk

 

Podle naší redakce Meghan Markle a princ Harry popírají jakoukoli účast na tvorbě této knihy, ačkoli v tisku se objevily dřívější zprávy, že autoři použili zdroje nejblíže k páru. Pokud jde o reakci prince Williama na nadcházející vydání, není s tím spokojen.

 

Zdroj: Express.co.uk

 

William věří, že kniha je pohled vývoje historie podle Meghan a Harryho. Zdá se mu, že využili svých nových kontaktů k tomu, aby se prezentovali v příznivém světle. Ještě před zahájením práce na knize bylo nepřátelství mezi Williamem a Harrym evidentní. Ale všechno se vydalo úplně novým směrem.

 

Share